Wszystko w życiu jest po coś, nawet bezgraniczny ból tych, co zostają
tutaj...Światełko i modlitwa dla Ciebie....Odpoczywaj....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go
milczenie
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pamiętajmy nie tylko dziś pamiętajmy zawsze ... bo tak długo człowiek żyje
jak długo o nim się pamięta ....Światełko i modlitwa dla
Ciebie.....Odpoczywaj....
Zgłoś SPAM
HALINA [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Dopóki pamiętamy o Nich,to Oni są w nas,nawet w szarych dniach, kiedy
wszystko okrywa się smutkiem.Światełko i modlitwa dla Ciebie...Odpoczywaj...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny "Pokój Ci wieczny".
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
SMUTEK UKRYTY NA DNIE...LECZ PŁOMYK PAMIĘCI... TLIĆ SIĘ BĘDZIE ZAWSZE...AŻ
PO CZASU KRES...((**)) ŚPIJ SPOKOJNIE.....ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Ludzka dusza jest jak tęcza nad przepaścią, jak całe życie znika. I taki
wielki żal jakby zgasła czyjaś miłość - tych co zostali
przenika.Światełko i modlitwa dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
żyliście krótko ,ciekawi życia , chcieliście zmienić świat, lecz
zdmuchnięto Wam płomień świecy z Waszego życia i nie dano Wam szans.
Zgłoś SPAM
Lusia
Cieplutkie,sierpniowe światełko dla Rafałka...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Ogromna jest tęsknota,gdy myśli wciąż do Ciebie ucieką.Światełko i
modlitwę zostawiamy
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Podaruj kropelkę nadziei
Tym, którzy na nią czekają
Spraw, by przez łzy ujrzeli
Cię, którzy nic już nie mają prócz wspomnień(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
To co mamy w rękach jest chwilą,to co mamy w sercu zostaje na
wieki....Światełko i modlitwa dla Ciebie
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
To co serca rozłączyło,również je połączy. Spotkamy się tam, gdzie
dzień się kończy... PAMIĘTAMY .....ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Światełko i modlitwa dla Ciebie[*]
Zgłoś SPAM
[*]
Odpoczywaj
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu, słońce nie
rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak było.Światełko i modlitwę
zostawiamy...[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.