Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko
milczenie,pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc.Światełko i
modlitwa.Dziękujemy za bycie z nami i Anetką w IIrocznice
Zgłoś SPAM
Halina
Zapalając znicz dziękujemy za całe dobro,
które w sercach i pamięci przechowujemy,
które zostało nam podarowane przez tych,
których wyrwał życiu czas, tych co odeszli...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Są ludzie,którzy nie są blisko nas ale zawsze są bliscy naszemu
Sercu... są dni niewarte nawet jednej minuty... są minuty warte całego
życia..."
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
A jednak ciągle zadajemy sobie pytanie, jaki w tym sens.Nikt go nie
widzi.Światełko i modlitwa dla Ciebie.Z uwagi na jutrzejszy bardzo trudny
dzień proszę o usprawiedliwienie jeżeli nie zapalę znicza
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Rafałku światełko zapalam na sobotę i na niedzielę
Zgłoś SPAM
Halina
❤❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"Wierzę, że jeszcze spotkamy się, w kolejnym lepszym
życiu.....Światełko i modlitwa dla Ciebie...Śpij spokojnie.....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego- moja pamięć i modlitwa dla Ciebie aniołku
Zgłoś SPAM
HALINA
Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...[*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Można oczy zamknąć na rzeczywistość ale nie na wspomnienia (*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina
Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet
nadzieja..A. Kamieńska
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg
pozwala nam tu żyć..Światełko i modlitwa dla Ciebie...Odpoczywaj w
pokoju.....
Zgłoś SPAM
Halina
Tak mało jest szczęścia na ziemi, że trzeba zbierać wspomnienia, by w
chwilach smutnych upajać sie nimi, jak wodą w chwili pragnienia...(*)
Zgłoś SPAM
[*]
"Tam w górze nad gwiazdami/przecudny, rajski łan (...)/tam wiosna się
zieleni/zakwita wonny maj/odpoczną tam strudzeni/opuszczą ziemski kraj."
Zgłoś SPAM
rodyice Anetki Jucha
Nieustające światełko pamięci.Niech zawsze Ci płonie. Spoczywaj w pokoju,a
światło niech zawsze będzie z Tobą.Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Choć prawda jest taka Że dla Nich na zawsze Stanęły słoneczne zegary To
ciągle są obok By w tym co robimy dodawać nam siły i wiary(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
ŚNIJ WIECZNY SEN RAFAŁKU...(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Zostały nam tylko piękne wspomnienia....tak bardzo tęsknimy za
Wami...Światełko i modlitwę zostawiamy.
Zgłoś SPAM
mama Marcina
Paulo Coelho napisał: prawdziwa miłość przetrwa każdą rozłąkę.
Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Umrzeć,to zbyt mały powód, żeby przestać kochać...Światełko i modlitwa
dla Ciebie.Odpoczywaj......
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.