((¸.•✿`✿((¸.•✿`✿ŚWIATEŁKO DO NIEBIOS
BRAM...((¸.•✿`✿((¸.•✿`✿
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[★][★][★]W codzienności naszych różnych spraw na dnie serca pamięć o
Was Kochani na zawsze trwa.[★][★][★] Światełko i modlitwę
zostawiamy[★][★][★] Odpoczywajcie[★][★][★]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"Umiera się na wiele sposobów: z miłości,z tęsknoty,z
rozpaczy,ze zmęczenia,z nudów,ze strachu.Umiera się nie dlatego,by
przestać żyć,lecz po to,by żyć inaczej" Paulo Coelho[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot kupamięci. pl
W rozpędzonym czasie
rozsypują się dni jak perły z pękniętego sznura.
Wyciągam rękę chcę zatrzymać dzień, noc, chwilę
by choć raz jeszcze dotknąć i przytulić...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
** NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI **
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Są ludzie, którzy nie zawsze są blisko, ale zawsze są bliscy naszemu sercu
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
*****Pamięć jest wieczną miłością ,pozostawiamy więc ślady wraz ze
zniczem i modlitwą*****
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot kupamięci.pl
Codzienność wspomnieniami płacze...
Jedno życie odchodząc cały świat zmieniło…
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Ci, którzy żyją nadzieją,
widzą dalej.
Ci, co żyją miłością,
widzą głębiej.
Ci, co żyją wiarą,
widzą wszystko w innym świetle.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°)Ci,którzy są w naszej pamięci nie umierają(°)(♥)(°)Żyją
inaczej,ale wciąż blisko nas czuwają i czekają naszego
spotkania(°)(♥)(°)Nasza pamięć i modlitwa(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
HALINA
Dobroć i miłość pójdą w ślad za nami... przez wszystkie dni życia i
zamieszkam w domu Pana po najdłuższe czasy....światełko pamięci...(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
(*)
Tym razem będziesz żyć wiecznie.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie kasuję w swoich uszach
pamięci twego głosu brzmienia
ani w swoich oczach -
odbicia twojego spojrzenia Rafałku
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot kupamięci.pl
I TYLKO ANIOŁ NA MOGILE , CZUWA I STRZEŻE...
BO BÓG TAK CHCIAŁ...
A MY MOŻEMY TYLKO W NADZIEJI TRWAĆ...
Zgłoś SPAM
Halina
❇⋞⋟❇⋞****⋟❇⋞⋟❇⋞ PAMIĘTAMY KAŻDĄ CHWILĘ RAZEM Z WAMI
SPĘDZONĄ...TO JEST NASZA MIŁOŚĆ,CIERPIENIE I TĘSKNOTA...światełko
pamięci...((❤)) .((❤))❇⋞⋟❇⋞****⋟❇⋞⋟❇⋞
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.