ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę
zostawiamyღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie Aniołku
Zgłoś SPAM
HALINA
[*]
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot kupamięci.pl
❀♥❀...Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają
Wasze Dusze Aniołki Ukochane...Wasze serca przestały bić, nasze biją lecz
tak bolą.... ❀♥❀
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Ci, którzy odchodzą znikają tylko z oczu......nigdy z serca (*) Światełko i
modlitwę zostawiamy....
Zgłoś SPAM
HALINA
[[*]]
Zgłoś SPAM
Lusia
"Srebro jest tańsze od złota,złoto tańsze od wartości moralnych."
HORACY ...Rafałku,odpoczywaj w pokoju...modlitwa...
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[★][★][★]W codzienności naszych różnych spraw na dnie serca pamięć o
Was Kochani na zawsze trwa.Światełko i modlitwę zostawiamy[★][★][★]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
„Pan Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na
niebo” Jan Grzegorczyk
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot kupamięci pl
Chociaż serce się smuci co minęło nie powróci. Choć się życie ciągle
zmienia, nie zmieniają się wspomnienia PAMIĘTAM (*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
GDZIEŚ W MALEŃKIM SERCA KĄCIKU...O NASZYCH BLISKICH PAMIĘĆ SIĘ KRYJE... I
CHOĆ ICH OBRAZ NIERAZ ZAMGLONY...TO JEDNAK TRWA I WCIĄŻ ŻYJE.ŚWIATEŁKO I
MODLITWĘ ZOSTAWIAMY.....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Tęsknotę mam w tym co minione
i smutek w tym co nie było
i rozpacz w tym co stracone
i pustkę w tym co się skończyło(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot kupamięci .pl
Tęsknota jest jak biały anioł, który składa skrzydełka, by pofrunąć do
nieba bliżej Ciebie Aniele⊰♥⊱⊰♥⊱⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Pokój Wam wieczny w cichej dolinie gdzie ból nie sięga i łza nie
płynie.Gdzie tylko słychać głos serdeczny "Pokój Wam wieczny"(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
Nikt nie cofnie bólu,nikt nie cofnie cierpienia,płynące z oczu łzy...nie
dadzą zapomnienia.Pamięć nigdy nie umiera.(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .Kochamy Was
Aniołki¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"Kogo Bóg najbardziej doświadcza w cierpieniach, tego bardziej też
kocha. W tym utrapieniu trzeba szukać woli Bożej" J.Popiełuszko
Światełko i modlitwę zostawiamy...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.