KuPamięci.pl

Rafał Sewielski


* 22.04.1988

 

+ 23.12.2010

Miejsce pochówku: Prudnik, kolumbarium na cmentarzu komunalnym

,

woj. opolskie

pokaż wszystkie
wpisy (22)
Licznik odwiedzin strony
88989
Zapalone ponad rok temu
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) WIARA - POZWOLI TRWAĆ. NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ. MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE.(°)(♥)(°)ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Lusia
Światełko mojej pamięci...modlitwa...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Jaką cenę ma ludzka nadzieja? jest bezcenna! ...bo cenę mają tylko cierpienia!
Zgłoś SPAM
HALINA
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg zawsze Was za rękę trzyma (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[★][★][★]Zamknąć oczy i zanurzyć się we wspomnieniach,gdzieś w ciemności po policzku płynie łza, gdzieś na chwilę pojawi się uśmiech na mokrej od łez twarzy.Światełko i modlitwę zostawiamy[★][★][★]
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot
Panie, do Ciebie należy wszelka władza, - wprowadź do wiekuistego światła zmarłych, którzy zasnęli w nadziei zmartwychwstania
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko na dziś(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
:* Światełko :* Modlitwę :* Pamięć :* Zostawiamy :*
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Bez Was teraz nic nie cieszy,jest bo jest, życie toczy się dalej, tak nieubłaganie leci czas,a zarazem jakby stanął w miejscu .Światełko i modlitwę zostawiamy...
Zgłoś SPAM
HALINA
⋟❇⋞ TYLKO WSPOMNIENIA, TĘSKNOTA I ŁZY...POZOSTAŁY...PO TOBIE ANIOŁKU...ŻYJ WIECZNIE W ŚWIATŁOŚCI BOGA...[[*]][[*]]
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot
Czy choć najmniejszy dasz mi znak? Tyle gwiezdnych lat ...I taka wielka mgła ...I codziennie ciebie brak ... Tak pusto...tak smutno bez Was*
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ Gdyby śmierć była końcem wszystkiego, wówczas życie rzeczywiście nie miałoby sensu...ღ✿ღ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Łzy pamięci cicho płyną po policzkach Serce płacze znów tęsknotą co wciąż boli Cicha rozpacz pomieszana z ich obrazem Znów się budzi - niezależna od mej woli.Światełko(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
¸.♥¸.•*¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ .W naszych myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych snach.Światełko i modlitwę zostawiamy.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥.
Zgłoś SPAM
mama śp. Łukasza Młot kupamięci .pl
Trudno jest żyć w nieszczęściu, kiedy się tęskni i szlocha. Jeszcze trudniej jest żyć bez kogoś kogo się bardzo kocha…
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Pamiętamy(°)(♥)(°) Światełko (°)(♥)(°) Modlitwę (°)(♥)(°)Zostawiamy(°)(♥)(°) °)(♥)(°)Odpoczywaj Aniołku(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Lusia
Piękne płomyczki pamięci dla Rafałka...
Zgłoś SPAM
mama śp .Łukasza Młot kupamięci. pl
Każdy dzień jest dla nas rocznicą... Każdy dzień jest dla nas czekaniem... Każdy dzień jest utopiony w tęsknocie...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   248   249   250   ...   298   299    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Przyjaciel [*]
30.06.2011