(°)(♥)(°) WIARA - POZWOLI TRWAĆ. NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ.
MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE.(°)(♥)(°)ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Lusia
Światełko mojej pamięci...modlitwa...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Jaką cenę ma ludzka nadzieja?
jest bezcenna!
...bo cenę mają tylko cierpienia!
Zgłoś SPAM
HALINA
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg
zawsze Was za rękę trzyma (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[★][★][★]Zamknąć oczy i zanurzyć się we wspomnieniach,gdzieś w
ciemności po policzku płynie łza, gdzieś na chwilę pojawi się uśmiech na
mokrej od łez twarzy.Światełko i modlitwę zostawiamy[★][★][★]
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot
Panie, do Ciebie należy wszelka władza,
- wprowadź do wiekuistego światła zmarłych,
którzy zasnęli w nadziei zmartwychwstania
Bez Was teraz nic nie cieszy,jest bo jest, życie toczy się dalej, tak
nieubłaganie leci czas,a zarazem jakby stanął w miejscu .Światełko i
modlitwę zostawiamy...
Zgłoś SPAM
HALINA
⋟❇⋞ TYLKO WSPOMNIENIA, TĘSKNOTA I ŁZY...POZOSTAŁY...PO TOBIE
ANIOŁKU...ŻYJ WIECZNIE W ŚWIATŁOŚCI BOGA...[[*]][[*]]
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot
Czy choć najmniejszy dasz mi znak? Tyle gwiezdnych lat ...I taka wielka mgła
...I codziennie ciebie brak ...
Tak pusto...tak smutno bez Was*
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ Gdyby śmierć była końcem wszystkiego, wówczas życie
rzeczywiście nie miałoby sensu...ღ✿ღ Światełko i modlitwę zostawiamy
ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Łzy pamięci cicho płyną po policzkach Serce płacze znów tęsknotą co
wciąż boli Cicha rozpacz pomieszana z ich obrazem Znów się budzi -
niezależna od mej woli.Światełko(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
¸.♥¸.•*¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ .W naszych
myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych snach.Światełko i
modlitwę zostawiamy.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•
.¸♥.♥.
Zgłoś SPAM
mama śp. Łukasza Młot kupamięci .pl
Trudno jest żyć w nieszczęściu, kiedy się tęskni i szlocha.
Jeszcze trudniej jest żyć bez kogoś kogo się bardzo kocha…
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.