Nikt nie jest naprawdę stracony, jeśli Był w naszym życiu, kochał nas, a my
kochaliśmy Jego....Kochani w naszych sercach na zawsze.....
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Ci, których kochaliśmy i straciliśmy - nie są już tam - gdzie byli - są
wszędzie tam - gdzie my jesteśmy\\\\\\\". W naszych wspomnieniach i
naszych modlitwach.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Człowiek jest wspaniałą istotą
nie z powodu dóbr, które posiada,
ale jego czynów. Nie ważne jest to
co się ma, ale czym się dzieli z innymi."
- Jan Paweł II
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Człowiek umiera naprawdę dopiero wtedy kiedy wszyscy o nim zapomną. Ty
ciągle żyjesz w naszych sercach i pamięci i żyć będziesz
zawsze.Światełko i modlitwę zostawiamy
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co wśród żywych
pozostają.”
Zgłoś SPAM
Monika Churska
...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów :*:*!..:"( Aniołeczki kochane ..!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Każdy dzień bez Ciebie jest cierpieniem, Każda noc bólem,godzina
wiecznością. Wspomnienie jest pocieszeniem. Potem znowu przychodzi
tęsknota,ból,cierpienie;*][*]
Zgłoś SPAM
(*) (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pokój Ci wieczny w cichej krainie,gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie.Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny POKÓJ CI WIECZNY....Światełko i
modlitwę zostawiamy
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
To takie trudne uwierzyć w to, że bliskich już nie wśród nas.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech Was Kochani jasną nadzieją myśli nasze ogrzeją...tylko bezradne ręce
nie mogą uczynić nic więcej....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nasze serca mają wyjątkową pamięć aniołeczki kochane ..:(:(! ..Tak bardzo
was brakuje..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.