Tak ciężko jest żyć odkąd Twe serce przestało bić.Zasnąłeś jakby to
było dziś,szczęśliwe dni zakryły łzy. Światełko dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
mama ŁUKASZA MŁOT
Nie Widzą Ciebie nasze oczy
Nie słyszą Ciebie nasze uszy
A Jesteś światłem w tej pomroczy
A Jesteś śpiewem naszej duszy…
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Umiera się nie dlatego, by przestać żyć, lecz po to, by żyć
inaczej...Światełko i modlitwę zostawiamy
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Tęsknota to dziwne uczucie. Umierasz z tęsknoty, nie możesz normalnie żyć,
a jednocześnie dzięki niej cały czas uświadamiasz sobie, jak bardzo Ci
kogoś brakuje.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ile miłości,ile cierpienia,ile doświadczenia.Im więcej kochamy tym bardziej
cierpimy(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
(*) (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiech, smutne jest serce, gdy tęskni
bez końca...gdzie Jesteście Serca Nasze???
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Samotna wciąż siedzę i myślę dlaczego nas to spotkało że serce naszej
rodziny złe życie tak szybko zabrało.Taka straszna pustka bez Was kochane
dzieci(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Łzy nie są oznaką naszej słabości ,ale dowodem na to ,że nasze serce
nie wyschło"..aniołeczki nasza pamięć :"(! Smutno ..:*:*
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...
DLA CIEBIE RAFALE...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Sensem jest miłość Celem ty Panie, Śmierć to nie nicość lecz
zmartwychwstanie. I po to człowiek został stworzony, żeby przez życie mógł
być zbawiony...Światełko i modlitwę zostawiamy
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Niech te światełka które świecimy Wam, zaprowadzą Was wprost do Nieba bram
nasze Ukochane Dzieci.
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Czego pragnę pod choinkę..? Móc przytulic jeszcze raz, chociaż przez
chwilkę, tych których już nie ma...
(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wschodzi słońce, a Was tu nie ma ... Mimo to mówimy Wam "dzień
dobry" i przytulamy w myślach do serca, prosząc dla Was o wszystko co Tam
najpiękniejsze i najlepsze...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama
Żyję dalej,lecz czy to życie ? Dzień za dniem snuje się powoli. Na nowo
tworzę swój świat skrycie.Choć to tak bardzo boli. Modlitwa i jaśniutkie
światełko mojej miłości Synku...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.