Śmierć bolesny cios zadaje....kończy się życie,kończy się świat...tylko
pustka,tylko żal w duszy zostaje,a w sercu wieczny ślad.....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ból rozstania nigdy nie osłabnie, a miłość pozostanie na zawsze niczym
wieczny podarunek...w naszych sercach na zawsze Aniołki...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Są serca w których żyjecie ..aniołeczki nasza pamięć ! :*:*:"(
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Płomyk znicza dla Was niech nigdy nie zgaśnie,wiecie,że o Was myślimy....Tak
smutno bez Was........Światełko i modlitwę zostawiamy....
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Wieczorne światełko dla Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Będziecie dziś i pomimo jutra,tylko miejsce zmienić Wam trzeba,ale spotkamy
Was zawsze patrząc w kierunku nieba. KOCHANI Światełko miłości Synku.(*)
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie
odejdą"..aniołeczki wy żyjecie w Nas .!:"(
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość, to nieśmiertelność.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Zabrane plany marzenia.Brak Was jest ciężarem ciszy.Nie mieści się ani w
głowie,ani w sercu słowo NIGDY bo przecież,to tak strasznie długo.Śpij
spokojnie.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Z Wami odeszły wszystkie marzenia i wszystkie plany się skończyły...zostały
tylko piękne wspomnienia...Kochani tęsknimy tak bardzo...
Zgłoś SPAM
mama ŁUKASZA MŁOT
Smutny jest świat gdy odchodzi
najukochańsze sercu życie.
Kiedyś było inaczej:
wspólne dni, marzenia,radości.
Teraz tego już nie ma.
Dzisiaj to tylko- wspomnienia...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Sobotnie światełko dla Ciebie Rafałku.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Niewyobrażalny smutek i żal że już nigdy, nigdy nie będzie tak jak
było...tęsknimy...jesteście w naszych sercach dalej.[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie ma Was, a Jesteście...bo Ktoś, kogo tak mocno kochamy nie może po prostu
odejść...Jesteście w każdej chwili naszego smutnego życia, tak jak
dotychczas...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
My ….
Źli, zrozpaczeni, nieobecni,
Ofiary bezradności,
Torturowani wspomnieniami,
Ranieni świadomością
Że Ciebie już tu nie ma
Uczymy się żyć od nowa
Bez Ciebie…
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.