Byliście naszą radością, szczęściem, powietrzem, naszym
życiem....ulecieliście w otchłań gwiazd Ukochani....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pamiętajmy nie tylko dziś pamiętajmy zawsze ... bo tak długo człowiek żyje
jak długo o nim się pamięta ....Światełko i modlitwę zostawiamy.......
Zgłoś SPAM
mama ŁUKASZA MŁOT
"Słowa nie wyrażą cierpienia,
łzy nie umniejszą bólu,
słońce nie rozjaśni twarzy,
nic już nie będzie takie jak było...."
Jaśniutkie światełko pamięci ((*)).
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Zostawiliście nas w żałobie.... Zostawiliście we łzach płaczące
serca ukryte w dłoniach. Zostawiliście tęsknotę i
smutek..."-aniołeczki pamiętamy i tęsknimy coraz bardziej ..! :"(
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
"Są ludzie, którym szczęście mignie tylko na moment, na moment tylko
się ukaże po to tylko, by uczynić życie tym smutniejsze i okrutniejsze"
S.Dygat WASZE SERCA PRZESTAŁY BIĆ,NASZE BIJĄ LECZ BOLĄ...
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Serca przepełnione miłością nigdy daleko od siebie nie odejdą. JAŚNIUTKIE
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE RAFALE DO SAMEGO NIEBA ((*)) ((*)) ((*)).
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć...
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Niedzielne smutne światełko pamięci ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Samotność,smutek,żal,pustka dzień po dniu coraz bardziej Was
brakuje..Waszych uśmiechów,żartów,Waszej obecności przy stole..Światełko
od Wszystkich którzy tęsknią...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Życie stało się tęsknotą.
Zgłoś SPAM
mama
Niedzielna modlitwa i jaśniutkie światełko dla Ciebie Synku Kochany. (*) (*)
Zgłoś SPAM
mama ŁUKASZA MŁOT
Są łzy, co jak ogień palą, Są serca, które się nigdy nie żalą, Są
winy, na które nie ma sędziego, Więc kiedy płaczę, nie pytaj, dlaczego...
Zgłoś SPAM
Monika Churska
W tę smutną niedzielę,Rafałku...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Aniołek przyleciał na chmurce do Ciebie, Bo nie chciał być dłużej samemu w
niebie. Przyleciał, by czuwać nad Twoim snem, I opiekować się Tobą W Nocy i
w Dzień. (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Na niebie jest zawsze Twoja Gwiazda, która nie pozwala zapomnieć ...O
Tobie....Światełko i modlitwę zostawiamy ....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.