Wszystko to,co kiedyś było ważne,dziś po prostu się nie liczy.Niech
światełko mojej pamięci,zaświeci się w Twoim niebie.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego [*]
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Rafale...........
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice
Światełko miłości Synku (*) (*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Śmierć bliskiej osoby bardzo boli ... nie rozumiemy, nie godzimy się z nią
... próbujemy z tym żyć ... to takie trudne ... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie..Jesteście z nami
nadal i na zawsze już pozostaniecie..Światełko i modlitwę zostawiamy....
Zgłoś SPAM
mama łukasza młot
Wy jesteście naszą Miłością
Nadzieją Wiarą Pomocą...
Bez Was życie traci sens
Nasze wspomnienia są pełne łez...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Jest pewna kolejność na tym świecie, ale czasem ktoś się wyrwie poza
kolejką. Tak się nie robi ani najbliższym, ani obcym.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
TWOJE ŻYCIE TAK KRÓTKO TRWAŁO ,A TYLE BÓLU ZOSTAŁO.SMUTNE ŚWIATEŁKO
CIEBIE(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W naszych sercach już na zawsze będziecie głęboko tkwić, jak odległa
gwiazda swoim blaskiem lśnić...Ukochani
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nadzieja to
Siła skrzydeł która potrafi
nieść nas poprzez mroki
we wszystkim odnajdzie
ziarenko radości
i nawet jeśli
trochę połamane
to zawsze fruną
w ramiona ufności
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Rafałku ,pamiętam...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Tej jednej rany w sercu nie można uleczyć, bo na każde wspomnienie znów
krwawi i boli...! Dusze osamotnione będą tęsknić za Wami aż do Spotkania..
Bądźcie szczęśliwi i czekajcie na nas aniołeczki :"(
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wiara, o Panie! W świętą miłość Twoją, Koi żal straszny tą błoga
Nadzieją, Że rozłączonych, na czas krótki może, Połączysz u siebie,
Wiekuisty Boże.
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Życie bez Ciebie tak bardzo boli Rafale... ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥✿♥...Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba zbierać
wspomnienia,by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili
pragnienia....♥✿♥ Światełko i modlitwę zostawiamy ♥✿♥
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nigdy ostatnie pożegnanie... Po drugiej stronie tego świata lecz na zawsze w
pamięci... Śmierć to zbyt mały powód by przestać pamiętać..[*][*][*]..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.