To co serca rozłączyło,również je połączy. Spotkamy się tam, gdzie
dzień się kończy... PAMIĘTAMY .....ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY.....
Zgłoś SPAM
(*) (*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Na Święta Bożego Narodzenia zawsze czekało się z radością. To czas dla
rodziny, spotkania, wspomnienia, radość, spokój i szczęście. A teraz?
Wszystko się zmieniło. Wspomnienia przez łzy.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Morze łez wypłaczemy nim Was zobaczymy...ale nie umiemy inaczej, będziemy
zawsze czekać Kochani....
Zgłoś SPAM
mama ŁUKASZA MŁOT
Panie
Jeśli nauczyłeś kochać bliskich
to daj również siłę aby móc się z Nimi
rozstać i zaufać, ze dobrze Im u Ciebie.
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Rafałku,dla Ciebie....
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Swiatełko naszej pamięci... RAFAŁKU...((*))
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Stół milczenia Siedzimy przy stole milczenia. Gasną nam gesty i twarze, tylko
oczy tlą się jeszcze. Łzy spadając układają się w słowa, które
chcielibyśmy usłyszeć. Edmund Borzemski
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Swiatelko pamieci
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Jesteś tam, gdzie nas wciąż jeszcze nie ma. Twego życia – tu został
poemat... W nas wyryte Twoje jest spojrzenie, gesty, czyny oraz głosu
brzmienie. Śpij słodko Rafałku.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Światełko pamięci aniołki kochane :"(
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pod powiekami łez brakuje, Tęsknota dręczy, wszystko smuci, W sercu Wasz
obraz się maluje, Kto nas bez Was żyć nauczy [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Czas wszystko zabiera Bo zabrać jest w stanie Lecz nigdy nie zabierze tego,co w
sercu zostanie(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
...tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg wypisał Twój znak,tam gdzie gwiazdy
lśnią Nasz Bóg zbudował Ci dom,tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg
zapragnął Cię mieć... Światełko i modlitwę zostawiamy...
Zgłoś SPAM
(*) (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama ŁUKASZA MŁOT
GDY ZGAŚNIE ŚWIATŁO I NADZIEJA ŻYCIA ,
TYLKO WIARA PRZYWRÓCI PAMIĘĆ I LUDZKIE OBLICZA.
ZA WCZEŚNIE ODCHODZĄ Z NIMI MARZENIA I SNY,
ZOSTAJĄ MIŁE WSPOMNIENIA,
A W SERCU... SMUTEK I ŁZY.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dziękujemy za wszystko czym zbliżacie nas do Siebie...czekamy w tęsknocie na
nasze spotkanie, gdy wieczność naszą wspólną drogą się stanie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.