***** Niech Aniołowie śpiewają Ci pieśni Niech Bóg otworzy Ci drzwi do
raju Niech modlitwy za Ciebie Pomogą Ci spać spokojnie Niech pamięć po
Tobie będzie w sercach Twoich bliskich po wsze czasy
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Tylko smutek, tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień; ....RAFAŁKU...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Dotykam Cię czasem Słowami zamkniętymi w mojej głowie Tak lekko...
Dotykam Cię ciepłem Mojego serca Jego czystym dźwiękiem
Nieprzerwanym Na przekór fizyce Wierzę Że czujesz (*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Każdy gwiazdkę ma na niebie...dla każdego gwiazdka lśni...Pan Bóg wybrał
właśnie Ciebie...i tą gwiazdką JESTEŚ TY
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Dlaczego? Nigdy nie zrozumiemy. Dlaczego? Pojąć tego niestety nie umiemy.
Dlaczego? To bardzo trudne pytanie. Dlaczego? Tylko Bóg odpowie na
nie....Sobotnie światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Trudno jest żyć w nieszczęściu Kiedy płacze się i szlocha, Lecz jeszcze
trudniej, Jest żyć bez kogoś, Kogo się kocha[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
..Nie przyszła tutaj ze mną wraz,pamięć ni myśl niczyja, Tylko tęsknota,co
duszę rwie,tęsknota,co zabija!.Światełko i modlitwę zostawiamy....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Brak słów kochani nic nie opisze tego bólu co tkwi w Nas -aniołeczki smutno
..:*:*!
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Dzień za dniem, dzień za dniem. Wszystkie takie same. Smutne i bezbarwne.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście Aniołami, którzy czuwają...Jesteście miłości
wspomnieniem...Jesteście w smutku pocieszeniem...Jesteście...
Zgłoś SPAM
Lusia
Śliczne światełko dla Ciebie Rafałku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Każdy dzień bez Ciebie jest cierpieniem, Każda noc bólem,godzina
wiecznością. Wspomnienie jest pocieszeniem. Potem znowu przychodzi
tęsknota,ból,cierpienie;[*] Pozdrawiam w tym trudnym dla nas okresie
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
.." Czy nadejdzie kiedyś spokój? Kiedy spojrzę w przód bez strachu?
Zawsze chyba już tak będzie aż miękkiego zaznam piachu.Obok mego spocznę
dziecka,duszą będę już daleko. Tam gdzie szczęście
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nasze serca mają wyjątkową pamięć aniołeczki kochane ..:(:(! ..Tak bardzo
za wami tęsknimy..:*:*
Ty duszę miałeś i wiem na pewno,że życie wieczne jest Twym
udziałem.Pociechą dla mnie jest tylko tylko jedno,że się spotkamy i to
niebawem KOCHANI (*) (*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Miłość niesie ze sobą wielkie szczęście, o wiele większe od bólu, który
przynosi tęsknota. Moje światełko pamięci na dziś...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Po tamtej stronie chmur jest inny lepszy świat. Anioły utuliły Cię do
wiecznego snu, a Ty uśmiechasz się zza nieba kręgu, bo kiedyś gdy skończy
się świat, spotkamy się wśród jasnych nieba łąk
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.