KuPamięci.pl

RAFAŁ PAŚKUCKI


* 06.03.1990

 

+ 05.11.2012

Miejsce pochówku: ZARZECZ ŁUKOWSKI

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (106)
Licznik odwiedzin strony
284004
Zapalone ponad rok temu
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Rafale.........
Zgłoś SPAM
przyjaciólka Daniela “Kojak” Kołakowskiego& Filipa Wojcieszaka(pamietajmy.com)
Świąteczne światełko i moja pamięć...(*)(*)
Zgłoś SPAM
[*]
smutno :(
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Uleciał mój anioł ku górze pod chmury,choć jest wysoko to patrzy na mnie z góry ,lecz zawsze zniży swój lot, gdy płaczę i znów uleci,lecz zawsze zniży swój lot by pocieszyć mnie i szepnąć Kocham Cię.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją pamięć ...aniołeczki kochane Święta a dla nas trudne dni ..! :"(*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę...a w nas wciąż smutek i tęsknota..:*
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego [*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Samotność,smutek,żal,pustka dzień po dniu coraz bardziej Was brakuje..Waszych uśmiechów,żartów,Waszej obecności przy stole...Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
bliska Dominika Krotoszyńskiego
"Wspomnienia żyją dopóty, dopóki do nich wracamy. A rozkwitają tym wspanialej, im więcej serce wkładamy w ich pielęgnowanie."
Zgłoś SPAM
mama ŁUKASZA MŁOT
NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA NA DZISIAJ((*))((*))DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Świeci słońce, świecą gwiazdy na niebie, a my wciąż tęsknimy do Was...nie chcemy bogactwa, ziemi i nieba...nam Was tak bardzo potrzeba....
Zgłoś SPAM
ciocia Pawełka Runge
„Tęsknota jest straszna. Gdy w świat myśl ucieka. Gdy się dziecko kocha, lecz kocha z daleka. I zostają wspomnienia, które z czasem wrócą. Które serca ranią i tak bardzo smucą” ♥♥♥
Zgłoś SPAM
rodzice
Pozostały nam wspomnienia.Smutek w sercu..Łza na twarzy..Której nikt nie zauważy...I modlitwa co wciąż łączy...MIŁOŚĆ KTÓRA SIĘ NIE KOŃCZY...Tęsknimy Synku bardzo.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
♥(*)...I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo w sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden wiatr..♥(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Słońce zaszło choć jeszcze był dzień. Co mieliśmy najcenniejsze zabrałeś nam Boże,nikt naszego bólu pojąć nie może...aniołeczki nasza pamięć :"(!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Czym jest wspomnienie,Tym co odeszło,Łzą która liczy czas miniony, Szczęściem ukrytym głęboko w sercu,I tym co w nas pozostało.Czym jest wspomnienie?radością,tęsknotą,smutkiem,pragnieniem.żalem Śpij.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pustka, żal w sercach...i tylko marzymy o tym, by mieć Was blisko siebie, wystarczyłaby Wasza obecność by uszczęśliwić nasze serca Ukochani...
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Wystarczy nieobecność jednej bliskiej osoby, aby cały świat wydał się wyludniony...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1360   1361   1362   ...   1494   1495    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
RENATA KOT
09.11.2012