"A nadzieja znów wstąpi w nas.Nieobecnych pojawią się cienie.Uwierzymy
kolejny raz,W jeszcze jedno Boże Narodzenie "Światełko i modlitwę
zostawiamy w ten wyjątkowy wieczór.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Leci do Was Aniołek mały, ma w kieszonce opłatek biały, skrzydełka przed
Wami rozłoży i od nas życzenia Wam złoży, dla Ukochanych Aniołków i Ich
Bliskich, zdrowia i wytrwałości w pielęgnowaniu pamięc
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Wigilijne najjaśniejsze światełko dla Ciebie Rafale.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Wigilijne światełko dla Ciebie i wszystkich bliskich, których dzisiaj
zabraknie przy stole.
Zgłoś SPAM
Monika Churska
W ten smutny wigilijny wieczór,Rafałku Kochany,moja wieczna pamięć....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wigilijne światełko dla Ciebie. Utulam Twoich bliskich.
Zgłoś SPAM
[*]
pamiętamy przyjacielu [*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wigilijne światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Wigilijne Światełko kochani..:"( ..wy dobrze wiecie co my przeżywamy
..kochamy was całym sercem :*:*! SMUTNO !! Życzymy twoim bliskim dużo spokoju
i wytrwałości ..!
Zgłoś SPAM
Lusia
Ofiaruję cudowne światełka wraz z modlitwą na święta Bożego Narodzenia i
Nowego Roku...
Zgłoś SPAM
mama
Niech Bóg Miłością Przytula Was do Siebie.W ten dzień bardzo smutny dla
nas,bo Ciebie nie ma z nami.W WIGILIJNY WIECZÓR ZAPALAJĄC ŚWIATEŁKO I
ŁAMIĄC SIĘ OPŁATKIEM ŁĄCZYMY SIĘ Z TOBĄ KOCHANY SYNKU.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama ŁUKASZA MŁOT
SMUTNE ŚWIATEŁKO W WIGILIE WIGILI… SERCE PŁACZE
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Zbliża się czas, kiedy wszystkie rodziny powinny być razem. A my? Nasze
rodziny będą bardzo samotne.
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dla Ciebie Rafałku w ten straszny czas...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Zaczarowana magią Świąt, stanę samotnie pod rozgwieżdżonym niebem i
patrząc na spadające płatki śniegu, pomyślę o tych którzy są u Pana
życząc im spokojnych Świąt,
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
RAFAŁKU.....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Leci do Ciebie aniołek mały ma w
kieszoneczce opłatek biały i na
Twym stole go położy i ode
mnie życzenia Ci złoży.(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.