Życie szybko przemija...Czas się nie zatrzymuje...Pamięć pozostaje...serce
ciągle czuje..Wspomnienie choć bolesne. Zapomnieć nie pozwala...Uczucie nie
wygasa pozostaje wiara.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Jest taki ból,którego nic nie ukoi…Jest taki strach,którego nic nie
pokona… Jest taki żal,który nigdy nie zniknie…Jest taka tęsknota,która
już zawsze zostanie…
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Wszystko na świecie prędko przeminie,Przeminie radość i to,co boli, Minęło
szczęście, przeszło cierpienie. A pozostało tylko wspomnienie.Światełko i
modlitwę zostawiamy..
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego - pamiętam
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wieczne życie, wieczne spoczywanie, wieczną radość daj Im Dobry Panie,
wieczne szczęście daj Im Boże - nie pytaj dlaczego - bo Oni byli warci
tego...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Żal, że się za mało kochało, że się myslało o sobie,. Że się juz nie
zdążyło, że było za późno.... ...wszystko już potem za mało, choćby
się łzy wypłakało.. Spij w spokoju
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
♥✿♥...Jest taki ból, którego nic nie ukoi.... Jest taki strach, którego
nic nie pokona.... Jest taki żal, który nigdy nie zniknie.... Jest taka
tęsknota, która już na zawsze zostanie...♥✿♥
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Jak wiatr tak zmienny jest los człowieka... Nikt nie wie, co go jutro czeka.
Jednych zasmuci,drugich rozweseli, jednych połączy,drugich rozdzieli, lecz
wszystko mija, idzie w zapomnienie zostaje wspo
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jesteś najjaśniejszą gwiazdą w ciemną noc... Tęczą na tle zachmurzonego
nieba Jesteś pamięcią w naszych sercach Jesteś.... ..( * ) ........((**))
........ (((***))) ......(((****))) ***
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To co dał nam świat ,niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł ,niosąc
w zamian tęsknotę i łzy.. ♥ ..aniołeczki kochane nasza pamięć :*:*!
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Umarłych wieczność dotąd trwa dokąd pamięcią im się płaci.Światełko
dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
(*) (*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Modlitwa i lampeczka dla Ciebie Rafałku,śpij w spokoju...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Miejsce gdzie cisza roni łzy, bolesna cisza, nicość, zapalamy światełko-
symbol wiecznego życia, będziemy zawsze pamiętać...a póżniej odnajdziemy
się...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Dzisiaj na całym świecie jest Dzień Palenia Świec - Dzień Pamięci Dzieci,
które odeszły. "By Ich światło mogło wiecznie trwać".
Zgłoś SPAM
mama
Szybko mijają szczęśliwe dni,miłe lata.Potem się o nich tylko śni,i
myślą do nich wraca.I wtedy w oku błyśnie łza, i serce będzie łkało.I
bardzo do tych dni powrócić by się chciało. Kochany Synku.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Stoję przy płonącym zniczu,jak przy Tobie...skrawek muru i
tablica,kwiaty,ogień...znam Twój uśmiech,głos,spojrzenie,to nie to
samo...Swiatełko dla Ciebie Rafałku
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.