Innego wyboru nie mamy...tylko wspomnienia Naszych Aniołków i ta tęsknota nam
pomaga z życiem codziennym się zmagać...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Taka smutna niedziela [*]
Zgłoś SPAM
(*) (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[♥][♥][♥] Oby był ten Lepszy Świat gdzie się wszyscy
spotkamy..♥][♥][♥] ..Światełko i modlitwę zostawiamy...[♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
mama ŁUKASZA MŁOT
Promienie wieczności
Zabrały Cię do siebie..
Tutaj....
Na tym ziemskim padole
Są ludzie
którzy tęsknią do Ciebie...
Zapalam Światełko Pamięci
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Żyjemy, ale nic nie jest tak jak przedtem, już nie jesteśmy tacy sami;....
RAFAŁKU....
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Sercem na zawsze jesteśmy z Wami Aniołki kochane [*]
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Ci, co odchodzą
Wciąż z nami są.
Czujesz ich pomoc,
Gdy jest źle.
Więc gdy z ciemnością
Rozmawiasz, to...
Oni Cię widzą,
Oni są..
Niedzielne światełko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
..Nie przyszła tutaj ze mną wraz,pamięć ni myśl niczyja, Tylko tęsknota,co
duszę rwie,tęsknota,co zabija!.Światełko i modlitwę zostawiam....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala
zapomnieć...♥..aniołeczki ..!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala... Uczucie nie wygasa...
Pozostaje wiara... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei
może sprzeciwiać
Zgłoś SPAM
mama
Kiedy zmrok zapada i gwiazdy świecą...Wszystkie te myśli do Nieba
lecą...Zamykam oczy i uciekam w nieznane...Tam gdzie moje dziecko
ukochane.Kocham i tęsknie za Tobą Synku.Dobranoc...
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Sobotnie światełko Rafale.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
U Pana po łąkach spacerujecie, kwiaty podziwiacie, ptaki, po ogrodach
wędrujecie...bądż wola Twoja Panie...niech tylko będą szczęśliwe Aniołki
Nasze...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama ŁUKASZA MŁOT
Tęsknota ,ból,cierpienie ,pamięć ,
wspomnienie...
Nie znają czasu pozostają na zawsze...
Światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Teraz drogami Boga chodzisz Po ogrodach Jego biegasz,dla Ciebie zawsze świeci
słońce A ja wieczorem zamykam oczy,widzę gwiazdy na niebie a między nimi
widzę Ciebie Między łzami widzę Ciebie(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.