KuPamięci.pl

RAFAŁ PAŚKUCKI


* 06.03.1990

 

+ 05.11.2012

Miejsce pochówku: ZARZECZ ŁUKOWSKI

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (106)
Licznik odwiedzin strony
284036
Zapalone ponad rok temu
Siostra
... i następny rok bez Ciebie... strasznie tęsknimy
Zgłoś SPAM
Patryk [chrześniak]
wujku dla ciebie gorące i tęskniące cieplutkie światełko do nieba PAMIĘTAM O TOBIE
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie odejdą"...nasza pamięć :"(!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Niech Cię Pan Błogosławi i strzeże.Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Tobą,niech Cię obdarzy swą łaską.Niech zwróci ku Tobie swoje oblicze i niech Cię obdarzy pokojem"(LB 6, 23)Światełko na dziś.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć zostaje tylko milczenie,pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc [*][*]
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Dzień podobny do dnia, a wszystkie takie smutne bez Was.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czy wiecie ile w nas tęsknoty..Wy tam, my tu czekamy na spotkanie..gdybyście mogli wrócić..wierzymy, że Wam tam dobrze, że Jesteście szczęśliwi..dziękujemy za wszystko czym zbliżacie nas do Siebie
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
...bez Ciebie jak bez uśmiechu,niebo pochmurnieje,słońce wstaje tak wolno,przeciera oczy zaspanymi dłońmi dzień...(H Poświatowska)Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Pamiętamy i zawsze będziemy pamiętać.
Zgłoś SPAM
Halina
Ciało w proch się zmieni..ale Twoja dusza żyć będzie wiecznie...(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
światełko do nieba dla Ciebie Aniołku
Zgłoś SPAM
mama ŁUKASZA MŁOT
JEST TAKI BÓL,KTÓREGO NIC NIE UKOI... JEST TAKI STRACH KTÓREGO NIC NIE POKONA... JEST TAKI ŻAL,KTÓRY NIGDY NIE ZNIKNIE... JEST TAKA TĘSKNOTA,KTÓRA JUŻ NA ZAWSZE ZOSTANIE...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy o Was i zawsze będziemy pamiętac i tęsknic.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Dni są takie szare, straciły blask...w oczach błyszczą łzy...serce ucichło...ogień zgasł...Kochani tęsknimy tak bardzo....[*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ..aniołeczki światełko dla was :*:*:"( !
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
..,Nikt nie umiera na ziemi, dopóki żyje w sercach tych, którzy zostają” Światełko pamięci i modlitwę zostawiamy...(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice
...tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg wypisał Twój znak,tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg zbudował Ci dom,tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg zapragnął Cię mieć... Światełko i modlitwę zostawiamy Synku...
Zgłoś SPAM
Siostra
(*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1355   1356   1357   ...   1494   1495    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
RENATA KOT
09.11.2012