Och,Synku-odszedłeś przed nami . Nauczywszy nas nieskończonej miłości Tej
nocy świat zapalił świece Może dostrzegłeś je z wysokości.NIECH DOBRY
BÓG ROZŚWIETLA CI DROGĘ...
Zgłoś SPAM
[*]
Ty wiesz [*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
NOWOROCZNE ŚWIATEŁKO(*)
Zgłoś SPAM
mama łukasza młot
<*>(*)<*>(*)<*>(*)<*>(*)<*>
NIECH DOBRY BÓG, ZAPROWADZI CIEBIE ANIOŁKU DO KRÓLESTWA SWEGO...
<*>(*)<*>(*)<*>(*)<*>(*)<*>
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
NOWOROCZNE ŚWIATEŁKO[*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Noworoczne światełko pamięci aniołeczki kochane ...:*:*! A twoim bliskim
aniołku życzymy dużo sił i wytrwałości :"(!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
NOWOROCZNE ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE TWOIM BLISKIM W NOWYM ROKU 2014
ŻYCZYMY DUŻO ZDROWIA NADZIEJ I WIARY W LEPSZE JUTRO .
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Noworoczne światełko naszej pamięci.
Zgłoś SPAM
[*] [*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Kochamy Tych co odeszli,bo nieobecni są wśród nas i choć Ich nie widzimy Oni
zawsze są z nami. Smutne światełko dla Ciebie(*)
Zgłoś SPAM
mama ŁUKASZA MŁOT
DLA WAS KTÓRYCH NIE MOŻEMY ZOBACZYĆ , KTORYCH NOSIMY W SERCACH WIERZĄC ŻE
JESTEŚCIE W LEPSZYM ŚWIECIE , ŻE JESTEŚCIE PRZY NAS ZAWSZE ,,,
Zgłoś SPAM
rodzice
Gdyby nasza miłość mogła Cię ocalić, nigdy byś od nas nie
odszedł...Jaśniutkie światełko dla Ciebie Synku..
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Najjaśniejsze światełko w ostatni dzień roku [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
światełko naszej pamięci.... RAFAŁKU..
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Jak trudno na twarzy mieć uśmiech,gdy w oczach palą się łzy. Jak trudno
być obojętnym gdy serce z bólu drży...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nasze serca tak bardzo do Was tęsknią...niech nasza miłość otula Was
każdego dnia, aż do spotkania...nasze ciepłe myśli z Aniołkową Rodziną,
wyciszenia i spokojnego żeglowania po oceanie wspomnień
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Czas się dla Was zatrzymał na ziemi. Tam gdzie jesteście nie ma już Świąt,
ani Sylwestrów, Nie ma szampana, ani sztucznych ogni. Cóż mogę zatem
powiedzieć w taki dzień. Tylko światełko do nieba [*]
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
W ten smutny,ostatni dzień roku,Rafałku Kochany....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.