Są ludzie,którzy żyją wiecznie i nawet śmierć nie przeszkodzi im być z
nami... Oni prowadzą nas ścieżkami życia i tulą do snu...wystarczy tylko
wierzyć, a wtedy zauważymy,że wciąż są z nami[*]
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Każdego dnia nasze myśli są z Wami.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Łzy nie są oznaką naszej słabości ,ale dowodem na to ,że nasze serce
nie wyschło"..aniołeczki nasza pamięć :"(!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Zabierasz tych, co mają serca szlachetne ! Dlaczego śmierć musi rozdzielać
tych,którzy tak bardzo się kochają ??? Światełko i modlitwę zostawiamy
Zgłoś SPAM
Monika i Wojtek
...a światłość wiekuista niechaj mu świeci...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Utulone snem wiecznym spoczywają w ciszy serca z serc wyrwane, w których na
zawsze ból pozostanie...Rafałku
Zgłoś SPAM
mama ANI O(*)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Wspomienia Rafale - one zawsze będą z nami.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Niech pamięć i światełko trwa(*)
Zgłoś SPAM
mama ŁUKASZA MŁOT
Bywają w życiu piękne chwile wraz ze śmiercią ukochanych giną one jak
motyle.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Wspomnienia.....tylko one nam pozostają;.... ((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
*Patrzę na płomień tlący się w zniczu* *Smutek i żal się we mnie budzi*
*Spoglądam w niebo i zadaję pytanie* *Dlaczego Boże , zabierasz dobrych ludzi
?*Śpij w spokoju
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Ci, którzy są w naszej pamięci nie umierają…Żyją inaczej, ale wciąż
blisko nas czuwają i czekają naszego spotkania…Moja pamięć i modlitwa(*)
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Rafałku,dla Ciebie Kochany....
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Tęsknota ,ból,cierpienie ,pamięć , wspomnienie... Nie znają czasu
pozostają na zawsze... Światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W tęsknocie jest siła, która każe szukać - tego, co pragnie Serce i tego,
co pragnie dusza. Miłość to nie sztuka, lecz sztuką jest ją odnaleźć
[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Lilianki (pamietajmy.com)
Nadzieja spotkania niech złagodzi choć trochę ból rozstania...
Rafałku..(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Tak bardzo Was kochamy aniołeczki nasze ..światełko pamięci kochani :*:*
Czuwajcie nad nami :"(!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
To co mamy w rękach jest chwilą,to co mamy w sercu zostaje na
wieki....Światełko i modlitwę zostawiamy....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.