Modlitwa i jaśniutkie światełko dla Ciebie synku....[*] [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Wieczorne światełko dla Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
MAMA śp.Łukasza Młot
<*>(*)<*>(*)<*>(*)<*>(*)<*>
NIECH DOBRY BÓG, ZAPROWADZI CIEBIE ANIOŁKU DO KRÓLESTWA SWEGO...
<*>(*)<*>(*)<*>(*)<*>(*)<*>
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Życie bezlitosne do ziemi przytłacza.Los ogromne kłody pod nogi wciąż
wtacza. Nagle i okrutnie z serca nam wyrwało to,co było skarbem na zawsze
zabrało... Światełko i modlitwę zostawiamy.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ..aniołeczki światełko dla was :*:*:"(
!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Śmierć bliskiej osoby bardzo boli ... nie rozumiemy, nie godzimy się z nią
... próbujemy z tym żyć ... to takie trudne ... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknimy tak bardzo...za Waszą obecnością, za Waszym uśmiechem, za Waszym
spojrzeniem, za słowami...samotni, zagubieni i pełni wątpliwości jak
wytrzymać to wszystko....
Zgłoś SPAM
MAMA śp.Łukasza Młot
Serce, jak boli
zaszyte milczeniem
słone od łez .......
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
MODLITWY SZEPT I ŚWIATEŁKA BLASK NA ZNAK MOJEJ NIEUSTAJĄCEJ PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Cicho przerwany rozdział życia i brak szansy na jego wznowienie napawa
smutkiem, rozpaczą, goryczą.Jest tylko cudownym wspomnieniem....RAFAŁKU....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Mała kropla niczym kryształ spływa po policzku. Nie otarta płynie,
by spaść w otwarte dłonie..."-aniołeczki nasza pamięć ..:*:*!
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Wtorkowe światełko na dzień dobry Rafale.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pod powiekami łez brakuje, Tęsknota dręczy, wszystko smuci, W sercu Wasz
obraz się maluje, Kto nas bez Was żyć nauczy [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Kochajcie, ale bez płaczu, wspominajcie- ale bez tęsknoty... Ja jestem z Wami,
patrzę na Was, czuwam i próbuję dodać otuchy...I pewnego dnia zrozumiecie,
że ja nie umarłem- ja tylko zmieniłem miejsce
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko
milczenie, pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc.Światełko i
modlitwę zostawiamy..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.