;Zawsze będziesz między nami, w pamięci i sercach pozostaniesz;
...RAFAŁKU...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Patrzę na płomień co w zniczu się tli.Wspominam te wszystkie piękne
szczęśliwe dni.Tęsknota serce rozdziera,samotność doskwiera,łzy smutku
żłobią twarz.Została tylko pustka i czekanie(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MAMA śp Łukasza Młot
Oczy wciąż mokre od łez. Serce wciąż krwawi. Łzy wyschną, Rany się
zagoją. Lecz blizna w sercu pozostanie na zawsze...
Zgłoś SPAM
mama ANI O pamietajmy com
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ...To nie był czas to nie była pora
..!!!..Aniołeczki nasza Pamięć ..:*:*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tej jednej rany w sercu nie można uleczyć, bo na każde wspomnienie znów
krwawi i boli. Dusze osamotnione będą tęsknić za Wami[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Bez Was teraz nic nie cieszy,jest bo jest, życie toczy się dalej, tak
nieubłaganie leci czas,a zarazem jakby stanął w miejscu .Światełko i
modlitwę zostawiamy...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
A Wy i Wasze buzie uśmiechnięte we wszystkim widzimy dookoła...i my
nieobecni, zadumani...a Wy w naszych myślach na okrągło, w każdym uśmiechu,
w każdym drgnieniu...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Tak smutno, tak pusto, serce wciąż tęskni, oczy wciąż płaczą, usta nadal
pytają: dlaczego?
Zgłoś SPAM
SIOSTRA ZUZI ZIEMBY
Gapimy się na zepsute zegary, wskazówki już się nie cofną, gdyby tylko
smutek mógł budować schody, pokazywałby drogę.
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Gościnności nie zapominajcie, przez nią bowiem niektórzy nie wiedząc o tym
aniołów gościli...
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Wspomnienia- tylko one nam pozostają;... swiatełko dla Ciebie RAFAŁKU.
Zgłoś SPAM
MAMA śp Łukasza Młot
Umarli są niewidzialni, ale nie są dla nas nieobecni. Ich pełne światła
oczy patrzą na nasze oczy..., pełne smutku i łez...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
SMUTEK UKRYTY NA DNIE...LECZ PŁOMYK PAMIĘCI... TLIĆ SIĘ BĘDZIE ZAWSZE...AŻ
PO CZASU KRES...((**)) ŚPIJ SPOKOJNIE.....ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Światełko Pamięci aniołeczki kochane ...:*:*!!.. Smutno ..!
Zgłoś SPAM
(*) (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko wraz z modlitwą na ponury i smutny czwartek zostawiamy.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Zamknąć oczy nie myśleć, uciekać przed smutkami, zamknąć oczy nie
cierpieć, schować się między snami, zamknąć oczy nie tęsknić,
odpłynąć z Aniołami...już nic nie będzie takie samo....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Wspomnienie jest rajem, z którego nic nas nie może wypędzić " (
Jean Paul )
Światełko pamięci [***].
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Chcielibyśmy być z Wami razem i wszędzie...żal serca ściska z całej
mocy...tęsknota...czemu naszego bólu nic i nikt nie może ukoić?
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.