KuPamięci.pl

RAFAŁ PAŚKUCKI


* 06.03.1990

 

+ 05.11.2012

Miejsce pochówku: ZARZECZ ŁUKOWSKI

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (106)
Licznik odwiedzin strony
284130
Zapalone ponad rok temu
mama Mariusza
Spadły krople łez do środka,nietypowo bo na serce.A gdy ono je poczuło zapłakało jeszcze więcej.Bo choć krople łez podobne i tak samo wyglądają.To te nasze bardzo gorzkie w sobie tyle bólu mają(*)(*)
Zgłoś SPAM
RODZICE
Oczy lśnią, ręce drżą, łza za łzą...życie tak krótkie, a takie mokre...Mokre od łez,smutku...żalu...tęsknoty. Modlitwę i światełko dla Ciebie Kochany Synku .(**) (**)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
,,Zajmij Swe miejsce wśród gwiazd i niech Twoja gwiazda zaświeci jaśniej, abyśmy wiedzieli, Że Ty tam jesteś.\" Bóg z Tobą
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Kiedy WAS nie ma, to jakby niebo miało się rozstać na zawsze ze słońcem ◠✿◠◡◠✿
Zgłoś SPAM
mama ANI O pamiętam...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala zapomnieć...♥..aniołeczki ..! Nasza pamięć ..:"(*
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Niech to światełko zapalone na dzisiaj prowadzi Cię wprost do Boga
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
Graj aniele ciszy graj Twych strun Niechaj dotknie smutek .tęsknotę Moja modlitwa, pamięć i światełko na dzisiejszy dzień (*) ...))
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Jednego dotyku Waszego nam brakuje... Jednego nawet słowa prostego Jednego całusa Jednego spojrzenia jedynego w świecie uśmiechu RAFAŁKU ♥†
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie odejdą"..aniołeczki wy żyjecie w Nas ..!:"
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Dla Ciebie Rafałku....
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tak blisko ,a Ciebie nie ma.Wszystkie marzenia rozwiał wiatr.Gdzieś blisko nieba,blisko cienia.Odszedł wraz z Tobą cały świat.Światełko dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Modlitwa i pamięć(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko naszej pamięci.... Rafałku....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Lecz na dnie jest wielki smutek człowieczy, serce cierpiące bezradnie, którego nic nie uleczy - serce to cząstka człowieka, które tęskni, kocha i krwawi[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
....Jak wiele krzyku może kryć milczenie...Milczenie zranionych serc...…W milczeniu,otulamy się wspomnieniami o Tobie..[*]Śpij...Zostawiamy światełko i modlitwę
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Zapalamy światełko na najbliższy tydzień naszej nieobecności , niestety nie będziemy mieli możliwości zapalać światełek za nasze kochane aniołki,ale myślami i w modlitwie zawsze są z nami. Pozdrawiamy
Zgłoś SPAM
Mama karola Wiśniewskiego
"To bowiem, co widzialne, przemija, to zaś, co niewidzialne, trwa wiecznie." 2 Kor 4, 18
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zazdrościmy naszym myślom bo tylko one, gdy zechcą mogą być blisko Was Ukochane Aniołki...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1343   1344   1345   ...   1494   1495    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
RENATA KOT
09.11.2012