Wspomnienia otaczają nasze myśli osnute mgiełką przemijającego czasu -
pamiętamy Aniołki i tak bardzo tęsknimy ...
Zgłoś SPAM
MAMA śp Łukasza Młot
I cisza,
I pusto tak
I brak kogoś
Kto szedł wspólnym życiem
Wspólną drogą
Płomień świecy
I wspomnienie
I nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg.
Módlmy się
Tak chciał Bóg.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Jedni urodzili się z ogromną gromnicą, która pali się kilkadziesiąt lat, a
inni z ogarkiem. Twoja świeca zgasła, zanim się zaczęła palić na dobre.
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Moje poniedziałkowe smutne światełko,Rafałku....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota ,ból,cierpienie ,pamięć , wspomnienie... Nie znają czasu
pozostają na zawsze... Światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełka za wszystkie dni naszej nieobecności..
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Światełko pamięci aniołeczki kochane :"(!-Smutno ..:*:*
Zgłoś SPAM
[*] [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
To co mamy w rękach jest chwilą,to co mamy w sercu zostaje na
wieki....Światełko i modlitwę zostawiamy.....
Zgłoś SPAM
Lusia
Myślami i pamięcią razem...płomyczek...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Kiedys znow wszyscy spotkamy sie razem
czas straci wtedy znaczenie...
Pamiętamy [[*]] [[*]] [[*]]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W każdy zmierzch i noc czekamy, może przyjdziecie, może zjawicie się...a
jeśli nie to wiedżcie, że tęsknimy i myślimy o Was...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko na dziś i za dni nieobecności(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Ponad życie..."Bywa nieraz, że stajemy w obliczu prawd, dla których
brakuje słów." — Jan Paweł II (Karol Wojtyła).Niedzielne światełko
dla Ciebie (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Jasniutkie swiatelko
pamiec zostawiamy.
Zgłoś SPAM
Rodzice
Wznieś Go Aniele Ponad ziemski kraj.Tu chwilka - tam wieczność. Tu boleść -
tam raj. Światełko naszej miłości dla Ciebie Synku...[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć...zostaje tylko
milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych
serc......RAFAŁKU.....
Zgłoś SPAM
MAMA śp .Łukasza Młot
Każdy dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem, cierpieniem,
ciągłym niedowierzaniem...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.