Kiedyś wszystko było słońcem i radością
Tak soczystą jak wiosenna zieleń drzewa
Życie było jak łuk tęczy kolorowe
Dziś wspomnienia tamtej tęczy deszcz zalewa
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Choć Was nie ma wśród nas,jesteście łezką w oku, jasno świecącą
gwiazdą nocą, barwną tęczą po burzy, nie można dotknąć, ale Waszą
obecność można poczuć... ♥Aniołeczki ♥Tęsknimy ♥!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
I cisza i pustka i brak Kogoś kto szedł wspólnym życiem, wspólną
drogą...wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba
dróg...Światełko i modlitwę zostawiamy...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć zostaje tylko
milczenie,pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
„vanitas vanitatum, et omnia vanitas"
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko na mrożną sobotę.Niech Cie ogrzewa.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego [*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Samotność,smutek,żal,pustka dzień po dniu coraz bardziej Was
brakuje..Waszych uśmiechów,żartów,Waszej obecności...Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Piszemy do Was wiersze, dzielimy się wspomnieniami, a wszystko po to abyście
wiedzieli, że pamiętamy i kochamy...Aniołki Nasze...
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Światełko za cztery dni mojej nieobecności,Rafałku kochany....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Światełko pamięci aniołeczki kochane ..:*:*!
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
Strata połowy serca jest jak strata połowy świata…
Ból w sercu jest ciężarem prawie nie do uniesienia…
Łzy są tak gorzkie…Dzień jest tak długi…
Noc bezsenna…Tęsknota tak WIELKA
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
♥♥♥¸¸.•*´¯`✿ Wspomnienia jak skrzydła motyla wplecione między
barwy tęsknoty ,powracają dając ukojenie naszej duszy...•*´¯`✿♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
..Usta milczą ,dusza płacze zawsze będzie już inaczej....Światełko i
modlitwę zostawiamy....
Zgłoś SPAM
bliska Dominika Krotoszyńskiego
Wciąż po twarzy spływa czas, krok po kroku zmienia nas. Dusza jednak wieczną
jest, jej nie zniszczy nawet śmierć...
Zgłoś SPAM
[*] [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(*)(*)(*)(*)...swiatełka za dni naszej nieobecności dla Ciebie RAFAŁKU.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknimy tak bardzo...słowa nie określą naszego żalu, nie pokażą
bezsilności wobec smutku, nie ma Was z nami...zostaliśmy sami z ogromnym
bólem...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać nie marzy Bo Twój
nowy świat jest tak daleki… Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy Na
wieki… (*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.