To co dał nam świat ,niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł ,niosąc
w zamian tęsknotę i łzy.światełko i modlitwa(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
[*] [*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota ,ból,cierpienie ,pamięć , wspomnienie... Nie znają czasu
pozostają na zawsze... Światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
Kiedyś wszystko było słońcem i radością
Tak soczystą jak wiosenna zieleń drzewa
Życie było jak łuk tęczy kolorowe
Dziś wspomnienia tamtej tęczy deszcz zalewa
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pamięć sprawia,że jest nam łatwiej.Pamiętamy
uśmiech,słowa,chwile.obraz,którego nic i nikt nie zniszczy.Jest z nami na
zawsze.Nigdy nie przeminie.Jest nieśmiertelny.Światełko i modlitwę
zostawiamy.
Zgłoś SPAM
ciocia Pawełka Runge
Stracić kogoś... To tak jakby zgasić Słońce na niebie. Cały świat oblec w
czarną szatę A to co kolorowe schować gdzieś głęboko..
(*)
Zgłoś SPAM
mama
,,Wspomnieniem się tylko żyje,uśmiecha się człowiek lub smuci,lecz to co w
życiu mineło niestety - już nigdy nie wróci" Synku...(**)
Zgłoś SPAM
Mama KArola Wiśniewskiego
"Tak daleko mi do Ciebie i tak blisko..."
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Ci,co odchodzą, wciąż z nami są. I żyją obok nas. Światełko i modlitwę
zostawiamy....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tysiące zapalonych zniczy...w każdym wspomnienia i pamięć o
Bliskich...kiedyś wszyscy się spotkamy i będziemy pięknymi Aniołami...znowu
razem na zawsze
Zgłoś SPAM
mama
Wiele kilometrów....tak daleko od siebie... tak trudno powiedzieć do
widzenia....kiedy serce co innego podpowiada....Światełko mojej miłości
Synku (**) (**)
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Jestem tego pewna , w głębi duszy o tym wiem ,że gdzieś na szczycie góry
wszyscy razem spotkamy się...........
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć zostaje tylko
milczenie,pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc [*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Światełko Pamięci aniołeczki kochane ..:*:*
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
a kiedy odejdę...
pamiętaj o mnie...
a kiedy odejdę...
nie zapomnij mnie...
a kiedy odejdę....
i tak będę przy Tobie...
będę zawsze...
i w pogodę....
i w deszcz....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zawsze gdzieś czeka na nas ktoś,Ty czekasz w wieczności na spotkanie z
nami.Niech pamięć o Tobie będzie zawsze żywa. Światełko i modlitwę
zostawiam dla CIEBIE RAFAŁKU.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Zostawiliście nas w żałobie ...zostawiliście we łzach,płaczące serca
ukryte w dłoniach.Zostawiliście tęsknotę i smutek...KOCHAMY WAS...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Te wszystkie dni Twojego życia zleciały jak jeden dzień, jak sen.
Chcielibyśmy by trwał wiecznie, ale ktoś nas za szybko wybudził. I życie
stało się wieczną udręką, tęsknotą i gonitwą za wspomnieniami
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mówimy do Was z nadzieją w sercu, że wciąż Jesteście przy nas... serca
miłością przepełnione wciąż czekają...cisza, pustka, noc...
Zgłoś SPAM
mama śpŁUKASZA MŁOT
Smutny jest świat gdy odchodzi
najukochańsze sercu życie.
Kiedyś było inaczej:
wspólne dni, marzenia,radości.
Teraz tego już nie ma.
Dzisiaj to tylko- wspomnienia.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.