…Nic miłości nie pokona – trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się
nić… Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć…
Zgłoś SPAM
[*]
Tęsknie...
Zgłoś SPAM
[*] [*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tak blisko,a Ciebie nie ma.Wszystkie marzenia zozwiał wiatr.Gdzieś blisko
nieba,blisko cienia.Odszedł wraz z Tobą cały świat.Smutne swiatełko dla
Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Patrzę na płomień co w zniczu się tli.Wspominam te wszystkie piękne
szczęśliwe dni.Tęsknota serce rozdziera,samotność doskwiera,łzy smutku
żłobią twarz.Została tylko pustka i czekanie(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście- takie były wyroki Boskie, ale gdy patrzymy w głąb naszych serc
to Wy Jesteście - na zawsze Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
MAMA śp ŁUKASZA MŁOT
Odeszli od nas lecz ciągle są z nami. Ogrzejmy więc nasze serca ciepłymi
wspomnieniami.Mijają lata,miesiące,doby lecz nie minie ból po stracie
bliskiej osoby.[*][*][*]
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Najjaśniejsze światełko w strasznie mrożną niedzielę.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
RODZICE
Niech otula Cię ciepło pięknych chwil Niech Twoje życie niebiańskie mieni
się kolorami szczęścia, Niech otacza Cię ciepło i piękno Anielskich serc i
naszej miłości Synku (**) (**)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy !!!!!!!.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
OTWÓRZMY W PAMIĘCI TE PIĘKNE DNI...GDY ONI Z NAMI PRZEZ ŻYCIE
SZLI..ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle
bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób
[*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nic już nie jest takie jak kiedyś...!!...Ból i smutek zawładnął duszę i
serce. Czy będzie Nam dane zobaczyć Was choć na małą chwilkę...kochamy
,tęsknimy,pamiętamy...!
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tymczasem ...rozstaliście się z nami...lecz nigdy z naszymi sercami i
myślami...
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Rozsypujemy się, kawałek po kawałku, dławi nas strach, ile jeszcze jesteśmy
w stanie udźwignąć Rafale.
Zapalamy światełka za dni naszej nieobecności. Dziękujemy za pamięć o
naszej Zuzi.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tylko bolesna tęsknota,tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze smutnym
wzrokiem,pełnym wspomnień.Nawet cisza bez Ciebie boli....Światełko dla
Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Każdy kolejny dzień bez Was jest wiecznością (*)(*)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.