Najcenniejsze Skarby zabrałeś nam Boże, naszego bólu nikt pojąć nie
może....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Każda chwila jest jak pył na wietrze,
ale te wyjątkowe w naszej pamięci
zamieniają się w diament światełko i modlitwa(*)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego [*]
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Wtorkowe smutne światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak
ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć.:"( ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Jak pojąć jak zrozumieć kiedy pusta poduszka i głucho w
telefonie......Światełko i modlitwę zostawiamy.....
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
Życie szybko przemija...
Czas się nie zatrzymuje...
Pamięć pozostaje...
Serce ciągle czuje...
Wspomnienie, choć bolesne...
Zapomnieć nie pozwala...
Uczucie nie wygasa...
Pozostaje wiara...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją pamięć ...światełko dla was aniołeczki kochane :*:*!
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
On Cię bardzo kochał od najmłodszych lat.On Ci bardzo ufał chociaż wątpił
świat. Strzeż Go dobry Jezu jak własności swej i w opiece czułej Jego
Duszę miej.Śpij Rafałku.
Zgłoś SPAM
mama
Pokój Tobie w Wieczystej Krainie...Synku....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po jego
przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść.../Maria
Kallergi/.Światełko i modlitwę zostawiamy...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście dla nas siłą...a teraz...idziemy na cmentarz śniegiem białym,
alejką zasypaną, w ręku znicz, twarz zapłakana...a każde przejście przez
cmentarną bramę otwiera w naszych sercach ranę
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
W obliczu śmierci dziecka nic już nie jest ważne.
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Coraz smutniejsze światełko,Rafałku kochany....
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot
Panie, do Ciebie należy wszelka władza,
- wprowadź do wiekuistego światła zmarłych,
którzy zasnęli w nadziei zmartwychwstania
¸.•*•.★.•*•.¸¸ .•*•.★.•*•.¸
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Straciliśmy coś co było dla nas najważniejsze... Was kochane
aniołki...!!..Nasza pamięć :*:*
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.