Niech Maryja pomaga nam wierzyć, że Bóg wybiera najlepszy moment, by otworzyc
przed nami drzwi swojego domu... światełko pamięci Rafałku
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
To płacze serce,tak cichutko łka,a w smutnym oku zastygła łza.To płacze
serce nad losem swym.Odeszło szczęście i Ty wraz z nim.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się
nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć...aniołeczki nasze
Światełka dla was na okres paru dni naszego urlopu ..:"(!
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Gdzie nie ma łez,gdzie i cierpień kres i słońce zawsze świeci-Ty jesteś
tam.Śpij spokojnie Rafałłku
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Śliczne światełko dla Ciebie na Dzisiejszy mrożny wieczór
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mijają pory roku, czas płynie i czas trwa...palimy dla Was świece, by
rozproszyć ciemności i uczcić nasz przeszły, wspólny czas, jak latarnia na
morzu, jasny płomień świecy będzie nas wiódł
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Samotność,smutek,żal,pustka dzień po dniu coraz bardziej Was
brakuje..Waszych uśmiechów,żartów,Waszej obecności.Śpij spokojnie.
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą
Są rany, które się nigdy nie zabliźnią.
Są ślady łez, które nigdy nie wyschną.
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Straciliśmy coś co było dla nas najważniejsze...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknoty nigdy się nie wyzbędziemy-powraca co dzień- z chwilą przebudzenia,
a kończy przed zaśnięciem-i tak będzie do końca naszych dni..... ((*))
Zgłoś SPAM
mama
Dobranoc Synku....(**) (**)
Zgłoś SPAM
Siostra
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
WIARA - POZWOLI TRWAĆ... NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ... MIŁOŚĆ - NIGDY
NIE USTANIE...ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY...
Zgłoś SPAM
Bliska śp braci Burczyńskich-pamietajmy.com
"... bo gdy odchodzą Nasze anioły, to dla nas w miejscu staje czas
..."
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nie mamy marzeń, a one pozwalają zapomnieć o cierpieniu...my
przyzwyczailiśmy się do smutku, tęsknoty i bólu..[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ...:*:*!
Zgłoś SPAM
Lusia
Cieplutkie światełko w tym zimowym dniu dla Rafałka...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Ty w ogrodach niebiańskich teraz jesteś,ja na ziemi wśród szarości moich
dni. Spraw, by uśmiech zapanował na mej twarzy,spraw by nigdy nie płynęły
gorzkie łzy.Światełko pamięci połączone z modlitwą
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.