....Jak wiele krzyku może kryć milczenie...Milczenie zranionych serc...…W
milczeniu,otulamy się wspomnieniami o Tobie..[*]Śpij...Zostawiamy światełko
i modlitwę
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Rafale przytulamy.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wy Jesteście w niebie, a nam smutno na dole bez Was... oczy zalane łzami, bo
nie ma Was między nami, rozstaliście się z nami, lecz nigdy z naszymi
myślami...
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
Najlepsi z nas zawsze odchodzą pierwsi. Będą tam na nas czekać” Boże
obdarz naszych bliskich Swoją miłością, Daj Im szczęście wieczne.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Cóż warte jest życie człowieka?
Wciąż za czymś tęskni, wciąż na coś czeka,
A gdy przychodzi chwila właściwa
Bóg nas do siebie głośno przyzywa.
Zgłoś SPAM
mama Emila Lewandowskiego
Silniejsza od nas jest wola nieba,więc przegrywamy-chyba tak trzeba.Ciebie tam
u góry potrzebowali i krótki żywot na ziemi dali.Dostałeś ważną misję do
spełnienia,a dla nas zostały tylko wspomnienia.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Śpijcie dzieci ukochane tak przedwcześnie nam zabrane,Radość z Wami
uleciała Boleść tylko nam została.Swiatełko dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Pamięć nie chce słuchać mnie, wciąż z rozkazów moich drwi, za
plecami śmieje się i z butami włazi w sny"
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
A zdawało się nam, że nauczyliśmy się kochać tak, żeby nie cierpieć, nie
pytać samego siebie, nie narzekać - a jednak nie umiemy kochać bez
bólu...Ukochani
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Najjaśniejsze światełko dla Ciebie na Dzisiejszy mrożny wieczór.
Zgłoś SPAM
mama
Zgasło światło.Nastała ciemność,lecz nie nocy,słowa zostały w
ciszy.Wypaliła się świeca,zegar zatrzymał swój bieg.Czas dobiegł kresu
,pozostała ostatnia droga-pożegnanie najbliższych ból i łzy.(**)
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zapalam Ci gwiazdy co wieczór, By one dla Ciebie świeciły. By blaskiem swoim
cudownym, Twój pokój w nocy zdobiły. O świcie budzę też słońce, By ono
Ciebie zbudziło. By promykami co rano, Pokój Twój
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci.
Zgłoś SPAM
Ola
[*}
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
Biegniemy przez ocean smutku
Biegniemy przez morze miłości,
Biegniemy przez jezioro łez.
Biegniemy wciąż i szukamy Was
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.