Nawet gdybyśmy chcieli wykrzyczeć głośno swój ból, to i tak nic nie da,
więc łzy płyną cichutko...choć i one nic nie zmienią- najgorsza jest
bezradność...
W Święto Ofiarowania Pańskiego,światełka i modlitwa dla Rafałka...
Zgłoś SPAM
Siostra
(*)
Zgłoś SPAM
mama
Szybko mijają szczęśliwe dni miłe lata.Potem się o nich tylko śni,i
myślą do nich wraca.I wtedy w oku błyśnie łza.I serce będzie łkało.I
bardzo do tych dni powrócić by się chciało.Kocham Cię Synku.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Najpiękniejszą rzeczą, jaką można komuś
ofiarować to pomyśleć o nim...
Bo wystarczy myśl, by być blisko nawet wtedy,
gdy tak wiele dzieli...
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ SERCE JUŻ BĘDZIE ZAWSZE KRWAWIĆ NASZE KOCHANE
ANIOŁKI ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
Bóg czasu dał nam tak mało,
Choć pewnie mógłby więcej.
Kilka wspomnień zostało
i Twoje zdjęcie...RAFAŁKU ...
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
W smutną niedzielę,Rafałku Kochany....
Zgłoś SPAM
mama ANI O (pamietajmy.com)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Samotność,smutek,żal,pustka dzień po dniu coraz bardziej Was
brakuje..Waszych uśmiechów,żartów,Waszej obecności...Śpij spokojnie
Rafałku
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Sobotnie światełko dla Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Czas mija… Ból rozstania pozostał… Tęsknota i miłość nie maleje...
Światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nadchodzi taki dzień w którym coś się kończy a coś zaczyna
Przychodzi nagle niezaplanowany Zabiera to co kochamy Musimy się
pożegnać iśc dalej...................
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę
zostawiamyღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
Siostra
(*)
Zgłoś SPAM
mama
Modlitwa i jaśniutkie światełko dla Ciebie Synku (**) (**)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.