Ktoś kiedyś napisał: "Tęsknoty nigdy się nie pozbędziemy... Powraca
co dzień z chwilą przebudzenia, a kończy wraz z zaśnięciem. I tak już
będzie do końca naszych dni"
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Wciąż pamiętamy, wciąż kochamy- w sercu przytulamy;......swiatełko dla
Ciebie RAFAŁKU.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Rafale.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czekamy...w żalu i bezsilności na jakąś wieść od Was, może ją wiatr
przyniesie błądzący po lesie, że Jesteście niedaleko....Rafałku....
Zgłoś SPAM
mama Areczka
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Światełko za wczorajszy piąty okrutny i na dziś,Rafałku kochany...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Są ludzie,
którzy nie zawsze są blisko,
ale zawsze są
bliscy naszemu sercu (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama
Już na zawsze będziesz w sercu mym.Będziesz gwiazdą na mym niebie.Każda
myśl i każdy szept Wszystko przypomina Ciebie.Światełko jaśniutkie Tobie
Synku (**)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Rozłąka jest naszym losem, spotkanie wielką nadzieją.Światełko i modlitwę
zostawiamy...
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Tyle nieposkładanych myśli... Tyle łez, Spływających po policzku, Niby to
niewiele, prawie nic... ... Lecz to wszystko co mam dziś ...RAFAŁKU *
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot kupamięci.pl
Każdy dzień to dzień smutku
dzień wspomnień,dzień żalu
dzień tęsknoty,dzień bólu
wspomnienia powrócą one
zostaną w mej pamięci
na zawsze...na wieki...do końca... ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Choć Was nie ma wśród nas,jesteście łezką w oku, jasno świecącą
gwiazdą nocą, barwną tęczą po burzy, nie można dotknąć, ale Waszą
obecność można poczuć... ♥Aniołeczki kochane♥Tęsknimy ♥!
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Wyciągam do Ciebie dłonie.A wnich obolałe serce moje,abyś poczuł jak
tęsknię w tej chwili.Jak pragnę abyśmy razem byli.Światełko dla Ciebie
Rafałku
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Jesteście ciągle z nami, w każdej sekundzie naszego życia.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kiedyś się wszyscy Tam spotkamy, będziemy pięknymi Aniołami i znów wszyscy
razem staniemy tylko już....w niebiańskim orszaku....
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Odeszłeś tak szybko,a tyle chciałam Ci dać.Odeszłeś tak szybko,a z Twym
odejściem przyszedł płacz.Odeszłeś szybko została po Tobie pustka w
sercu,cierpienie i żal...Świetełko dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot kupamięci.pl
I cóż pozostało,
kiedy pęka serce?
Łez cichych
się wstydzić nie trzeba.
Gdy w uszach dudni
pytanie\" DLACZEGO ? \"
ich dusze jak ptaki
wzlatują do nieba... [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.