Tak mocno wierzymy,że kiedyś spotkamy się tam,gdzie nie będzie już bólu i
łez u Pana Boga bram ...[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"Śmierci nie da się cofnąć.Na szczęście pamięć zatrzymuje nie tylko
te smutne kadry,ale też i radosne i to jest pocieszenie". Światełko i
modlitwę zostawiamy......
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Biała pierzynka za oknem,
biała pierzynka na drzewie.
A moje myśli leniwie
krążą wokoło Ciebie.
I nic się nie chce robić,
I na nic nie mam siły.
Wspominam tylko ciągle
te dni które już były.H.Surmacz
Zgłoś SPAM
RODZICE
Modlitwę i jaśniutkie światełko naszej miłości w kolejny smutny miesiąc
bez Ciebie Synku Kochany.(**) (**)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają Wasze Dusze
Aniołki Ukochane...Wasze serca przestały bić, nasze biją lecz tak bardzo
bolą... ♥ !
Zgłoś SPAM
[*]
Najważniejszy już na Zawsze [*]
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności jest jedno światełko, światełko
naszej miłości...tęsknimy Kochani, tęsknimy coraz bardziej...
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
Zostały tylko piękne
wspomnienia
I ból co odbiera do życia siły...A marzenia
Dziś sens swój całkiem utraciły .
W mogile – ciemna skryła je ziemia
....................(,)
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
..Na równi z żebrakiem są moje marzenia...
...On prosi o wsparcie ...a ja o wspomnienia...
...Bo chcę pamiętać wszystko i wszędzie...
...Bo przecież Byłaś...Jesteś i ...Będziesz...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Żyjesz i żyć będziesz, dopóki żyjesz w nas" - Jan Twardowski.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
O tych, którzy nas szczęściem przez swe istnienie w życiu darzyli, nie
mówmy z rozpaczą, że od nas odeszli, ale z wdzięcznością: oni tu
byli...Światełko i modlitwę zostawiamy..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Nagle tak cicho zrobiło się w moim świecie bez Ciebie;.... RAFAŁKU...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Mała kropla niczym kryształ spływa po policzku. Nie otarta płynie,
by spaść w otwarte dłonie..."-aniołeczki nasza pamięć ..:*:*!
Tęsknota jest okrutna :"(!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć zostaje tylko
milczenie,pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Biała róża...a,na każdym jej płatku jedno pożegnanie...To co w sercu
najbliższych na zawsze tam pozostanie.(*)(*)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.