Ofiaruję Ci Boże mój spoczynek...zasypiam w cieniu Twych skrzydeł i składam
ducha mego w ręce Twoje.....
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Czekamy...w żalu i bezsilności na jakąś wieść od Was, może ją wiatr
przyniesie błądzący po lesie, że Jesteście niedaleko....
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot kupamięci .pl
Zaniosę Ci bukiet kwiatów i znicz zapalę na grobie. Wezmę gitarę ze sobą i
zagram balladę o TOBIE.
RAFALE ...
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Życie szybko przemija... Czas się nie zatrzymuje... Pamięć pozostaje...
Serce ciągle czuje... Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala...
Uczucie nie wygasa... Pozostaje wiara...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
I cisza i pustka i brak Kogoś kto szedł wspólnym życiem, wspólną
drogą...wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba
dróg...Światełko i modlitwę zostawiamy...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Za wcześnie odeszłaś od nas Z Tobą marzenia, sny Dla Ciebie miłość i
kwiaty, Dla nas Tęsknota i łzy.Światełko dla Ciebie Rafałku(*)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Rafałku, światełko piątkowe [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę
zostawiamyღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Morze łez wypłaczemy nim Was wreszcie zobaczymy...ale nie umiemy inaczej,
będziemy czekać....
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
I nie ma co
już łudzić się,
że żal mój kiedyś minie;
no, chyba że
gdy spotkam Cię
w Niebiańskiej tej Krainie
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tylko bolesna tęsknota,tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze smutnym
wzrokiem,pełnym wspomnień.Światełko dla Ciebie(*)
Zgłoś SPAM
mama śpŁukasza Młot kupamięci pl
Łzy zawsze mają słony smak
Kiedy płacze serce
Łzy zawsze mają gorzki smak
Kiedy cierpi serce.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się
nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć ...aniołeczki kochane
tęsknimy strasznie :*:*!
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Pod powiekami łez brakuje, tęsknota dręczy, wszystko smuci, w sercu Wasz
obraz się maluje, Kto nas bez Was żyć nauczy [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Magdy Mazaraki
Jak można się pogodzić, że pozostały już tylko wspomnienia, tylko
wspomnienia... kochane dzieci
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.