Tęsknota , ból , cierpienie,pamięć wspomnienie.. nie ... znają czasu ,
pozostają na zawsze . Jesteś w naszych sercach...[*]..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[★][★][★]W codzienności naszych różnych spraw na dnie serca pamięć o
Was Kochani na zawsze trwa.[★][★][★] Światełko i modlitwę
zostawiamy[★][★][★] Odpoczywajcie[★][★][★]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Łzy, rozdarte wspomnienia, cisza niczym powrotu obietnica na do widzenia....w
pamięci i w sercach na zawsze...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Spoczywaj w pokoju [*}
Zgłoś SPAM
mama
Każda chwila życia,to przejście przez most,który coś kończy i coś
zaczyna.I warto czasem zatrzymać się,by docenić te niepowtarzalne
szczęśliwe chwile. Światełko naszej miłości Synku (**) (**)
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot kupamięci.pl
Najjaśniejszy promyczek do samego Nieba.
Pamiętam (*)(*)(*)(*)(*).
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"Umiera się na wiele sposobów: z miłości,z tęsknoty,z
rozpaczy,ze zmęczenia,z nudów,ze strachu.Umiera się nie dlatego,by
przestać żyć,lecz po to,by żyć inaczej" Paulo Coelho[*][*][*]
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Na marmurowej wyrył płycie czas wieczne prawa dla ludności: Nic
piękniejszego ponad życie, W życiu nic ponad czar miłości! [ Lope de Vega ]
PAMIĘTAM(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Jest ręka co zapisuje karty naszego przeznaczenia,Jest ręka co skreśla nasze
marzenia,pragnienia.Jest ręka co trzyma w garści nasz życia czas.Swiatełko
dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
...W myślach błądzimy po wspomnieniach ,łzy z naszych oczu ciurkiem płyną
i dawne szczęście w smutek zamieniamy ,bo z Waszym odejściem szczęścia czas
minął...
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Pamiętam Rafałku....
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Smutne światełko w słoneczna środę Rafale.Zawsze o Tobie pamiętamy.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ...:*:*!..Aniołeczki nasza Pamięć ..!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wokół tylko cisza, znów zmierzch bez gwiazd, wśród łez, każda myśl to
cierń, bo los z nas drwi...my tu, Wy tam...Rafałku
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot kupamięci. pl
W rozpędzonym czasie
rozsypują się dni jak perły z pękniętego sznura.
Wyciągam rękę chcę zatrzymać dzień, noc, chwilę
by choć raz jeszcze dotknąć i przytulić...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Błękit Twoich oczu...ciepło Twoich słów...Twoje łzy Twój śmiech..Twoja
złość i radość...gdzie teraz jest??? dlaczego? po co? tak bardzo Ciebie
brak!zawsze byłeś tuż tuż...obok...Rafałku
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.