Całe piękno tego świata odeszło z Tobą...Teraz tylko jeden szary dzień za
drugim upływa bezcelowo...Bez Ciebie nic nie cieszy i wszystko nie ma
sensu..[*][*]
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
♥♥♥....Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane.
Skończone jak ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tyle myśli nieposkładanych, tyle łez spływających po policzkach...niby to
niewiele, prawie nic...lecz to wszystko co mamy dziś...
Zgłoś SPAM
mama śp. Łukasza Młot kupamięci .pl
Trudno jest żyć w nieszczęściu, kiedy się tęskni i szlocha.
Jeszcze trudniej jest żyć bez kogoś kogo się bardzo kocha…
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.