Ogromna jest tęsknota,gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka...Gdy myśl jest już
przy Tobie..A droga do Ciebie daleka...Modlitwa i światełko naszej miłości
dla Ciebie Synku [*]
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot
Czy choć najmniejszy dasz mi znak? Tyle gwiezdnych lat ...I taka wielka mgła
...I codziennie ciebie brak ...
Tak pusto...tak smutno bez Was*
Zgłoś SPAM
Siostra
(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są łzy,których nikt nie osuszy.Są serca,które na zawsze krwawiące
będą.Są miejsca,gdzie śmierć oddycha.Są dusze,które do innych
tęsknią.Są wspomnienia,które są jedyną osłodą.Jest miłość,która
trwa...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ Gdyby śmierć była końcem wszystkiego, wówczas życie
rzeczywiście nie miałoby sensu...ღ✿ღ Światełko i modlitwę zostawiamy
ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥ Bliskość, która przywraca Ci kształt. Ona odeszła. Kiedy odchodzi
Człowiek, bliskość ulatuje jak ptak, w nurcie serca zostaje wyrwa, w którą
się wdziera tęsknota.♥..Aniołeczki kochamy was..!
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Nasze t e r a z jest szkatułką wspomnień... o Was kochane dzieci...Rafale
Zgłoś SPAM
Lusia
Ciepłe niedzielne światełko dla Rafałka...
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Odeszły nasze dzieci cicho, bez buntu, bez skargi, bezbronne, samotne w
ostatniej drodze... niech Je Bóg weźmie w swoje ramiona...
Zgłoś SPAM
mama
W drogę ostatnią nie zabrałeś nic I ruszyłeś na skrzydłach ptaków By w
lepszym świecie na nowo żyć....Światełko dla Ciebie Synku (**)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Światełko dla Ciebie w ten sobotni wieczór - niech Cię ogrzeje ♥ [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Oddalibyśmy wszystko, żeby z Wami być, dziś pozostały tylko łzy,
oddalibyśmy za Was cały świat, by móc powrócić do dawnych lat....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Strata połowy serca jest jak strata połowy świata… Ból w sercu jest
ciężarem prawie nie do uniesienia… Łzy są tak gorzkie…Dzień jest tak
długi… Noc bezsenna…Tęsknota tak WIELKA..!..:*:*
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Rafałkowi,wieczorne światełko....
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot
::** ::** Dla Tych co odeszli....
Niech światełko pamięci zawsze się tli ......
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
SWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI..... RAFAŁKU.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Gdtbym mogła zerwać jedną z gwiazd na niebie,uchwycić jeden promyk
słońca,iskierkę z ogniska zachować w dłoni,złapać wiatru lekki
powiew...zrobiłabym bukiet...taki z mego serca...dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Łzy pamięci cicho płyną po policzkach Serce płacze znów tęsknotą co
wciąż boli Cicha rozpacz pomieszana z ich obrazem Znów się budzi -
niezależna od mej woli.Światełko(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
¸.♥¸.•*¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ .W naszych
myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych snach.Światełko i
modlitwę zostawiamy.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•
.¸♥.♥.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.