Krzyk serca,dławiące łzy,szmer wśród Aniołów i pytający wzrok
przechodniów - wiedzą?..Nie..Tylko Bóg wie jak bardzo tęsknimy.:*:*!
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle
bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób
[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
** NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI **
Zgłoś SPAM
[*] [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Żle nam bez Was, my tu, Wy tam Jesteście...odmykamy pamięci wrota, jak
wygląda nasze życie? to wielka tęsknota...
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot kupamięci. pl
Dla tych co przed nami w nieznane szli
Niech od nas światełko pamięci się tli .........
Światełko pamięci wraz z cichym szeptem modlitwy ...(*)
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•
Łzy wciąż płyną, serce pęka brak tu szczęścia i miłości brak tu
Twojej obecności...\\\"
❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•
Poniedziałkowe światełko Rafale.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Rafałku, o czym myślałeś? O czym marzyłeś? Już nic się nie liczy. [*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Są ludzie, którzy nie zawsze są blisko, ale zawsze są bliscy naszemu sercu
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
RODZICE
Tak trudno spojrzeć w oczy tym,którzy się śmieją.Gdy w sercu pustka,smutek
i żal...Jak trudno śmiać się z innymi...Gdy wiem ,że Ciebie nie ma wśród
nas Kochany Synku.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zawsze gdzieś
czeka na nas ktoś,
Ty czekasz w wieczności
na spotkanie z nami.
Niech pamięć będzie
zawsze żywa o Tobie
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Odszedłeś tak szybko nie zdążyłeś nawet posmakować życia,a już za
niebieskie bramy,przez pomyłkę zostałeś zabrany,Światełko dla Ciebie
Rafałku
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
*****Pamięć jest wieczną miłością ,pozostawiamy więc ślady wraz ze
zniczem i modlitwą*****
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to
najcenniejsze co nam pozostaje... [*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Straciliśmy coś co było dla nas najważniejsze... Was kochane
aniołki...!!..:*:*..Aniołeczki nasza Pamięć..!
Zgłoś SPAM
Lusia
Śliczne płomyczki pamięci dla Rafałka...
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot kupamięci.pl
Codzienność wspomnieniami płacze...
Jedno życie odchodząc cały świat zmieniło…
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Straciliśmy Was choć tak bardzo kochaliśmy...stoimy przy grobie, napisów nie
widzimy, dziwna mgła na oczach...czy Tam na górze Jesteście szczęśliwi???
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.