"Aniele mój (...) W niebiosach łatwiej jest trwać, oddychać niebem.
Tam-zabierz nas."
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
... Najsmutniejsze są wspomnienia, które zadają okropny ból. Najsmutniejsze
jest własne serce gdy cichutko woła ... "Wróć" ...(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Straciliśmy coś co było dla nas najważniejsze... Was kochane
aniołki...!!..:*:*..Smutno..
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot
Jak mało szczęścia na tej ziemi, że trzeba zbierać malutkie wspomnienia, by
w chwilach smutku cieszyć się nimi, jak kroplą rosy w chwilach pragnienia.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
SWIATEŁKO PAMIĘCI...RAFAŁKU...
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Wtorkowe światełko dla Ciebie Rafale.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[★][★][★] Światełko [★][★][★] Pamięć [★][★][★] Modlitwa
[★][★][★] Dla Ciebie [★][★][★]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą Są rany, które się nigdy nie
zabliźnią. Są ślady łez, które nigdy nie wyschną[*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Synku....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Z nieobecności, której doświadczamy nie możemy się "otrząsnąć"
- Jesteście z nami zawsze, cokolwiek robimy....
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
,,nie ma innego mostu do nieba niż krzyż,,
Jan Siuda
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
"Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje, a serce swojej pociechy
darmo upatruje" Jan Kochanowski.Z cichą modlitwą ze wspomnieniem zapalam
światełko dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Nawet najtrudniejsza i najciemniejsza dolina kiedyś będzie łatwa do
przejścia,może wkrótce nadejdzie poranek i przywita nas ptaków
śpiew.Myślimy o Was stale.Światełko i modlitwę zostawiamy.
Zgłoś SPAM
mama śp. Łukasza Młot
Wielu ludzi mówi ,że czas leczy rany...
Wielu chyba nie kochało naprawdę.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Najsmutniejsze są wspomnienia, które zadają okropny ból, Najsmutniejsze jest
własne serce gdy cichutko woła ... "wróćcie.... .... KOCHAMY
WAS,,,,[']..[']..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ...aniołeczki smutno nam bez Was ..:"(!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.