Mijają bez Was dni, nie ma uśmiechu, puste dni i noce...zostały tylko
tęsknota i łzy...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿Czasem cicho ktoś odchodzi,i świat ciemny nam się zdaje.Czasem cicho
ktoś odchodzi,lecz naprawdę.tu zostaje.W naszych myślach, w naszych sercach,w
naszych najskrytszych marzeniach,jest wciąż obok.
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Twojej pamięci,Rafałku...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Podobno w niebie jest lepiej,lecz ja wiem że w domu jest najlepiej. Teraz nasz
dom już nie żyje,uśmiechem tylko smutkiem,żalem,pustym echem.Z cichą
modlitwą zapalam światełko dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Śmierć bliskiej osoby bardzo boli ... nie rozumiemy, nie godzimy się z nią
... próbujemy z tym żyć ... to takie trudne ... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama
Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg
pozwala nam tu żyć... Modlitwa i światełko dla Ciebie Synku (**)
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot
...Serce pęka z bólu,łzy oczy zalewają, tęsknota jest coraz większa i
większa..." ROZSTANIE JEST NASZYM LOSEM SPOTKANIE NASZĄ NADZIEJĄ.
PAMIĘTAM..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko+ modlitwa dla Ciebie RAFAŁKU. ♥.((*))
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Najpiękniejszą rzeczą , jaką można komuś ofiarować , to pomyśleć o nim
... Wystarczy myśl , by być blisko nawet wtedy, gdy tak wiele dzieli ...(*)
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Niedzielne światełko naszej pamięci.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ..aniołeczki światełko dla was na dziś i za
wczoraj..:*:*:"( !
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Niech to niedzielne poranne słońce będzie Waszym uśmiechem dla Nas, które
wschodzi na ustach...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Sobotnie światełko Rafale.
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
Życie się kończy,jak słodkie marzenie,
Wszystko się kończy..
Wszystko przeminie..
Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie..
I wciąż trwać będzie..
A Tym jest PAMIĘĆ i WIECZNE WSPOMNIENIE .
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Z cichą modlitwą,ze wspomnieniem zapalam światełko.Śpij spokojnie Rafałku
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Rafałkowi moje światełko niech płonie....i spóżnione
Urodzinowe,przepraszam,ale nie zawsze są siły ....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nic nie zgasi płomienia, który ciągle świeci w naszych sercach, kiedyś ten
płomień do Was przyniesiemy....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tylko bolesna tęsknota,tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze smutnym
wzrokiem,pełnym wspomnień[*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.