(°)(♥)(°)Życie każdego człowieka jest baśnią napisaną ręką samego
Boga(°)(♥)(°)Z całego serca przepraszamy za brak zniczy w dniu wczorajszym
(°)(♥)(°)Awaria internetu zerwany kabel(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
mama
"Czas wszystko zabiera, co zabrać jest w stanie, lecz nigdy nie zabierze
tego, ....co w sercu zostanie."(*) Synku....
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
(...)nic o tym nie wiedziałaś i ja nie wiedziałem
że można się tak widzieć już ostatni raz(...)
PAMIETAM(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nasza miłość jest silniejsza niż śmierć i będzie trwać
wiecznie...aniołeczki nasza pamięć :*:*!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Bólu nie zgasi żadne ukojenie i ból ten chowamy skrycie, bo łez naszych nikt
nie zrozumie, a dalej, dalej jest życie....
Zgłoś SPAM
Monika i Mariusz Rabek
(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
❤ Do końca dni naszego żywota nic muru między nami nie skruszy i odwieczna
za Wami tęsknota nie pozwoli łez naszych osuszyć....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Jest na świecie taki smutek, którego nie można wyrazić słowami. Nie można
go nikomu wytłumaczyć,osiada na dnie serca ((*))((*))((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełka za wszystkie dni naszej nieobecności..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Strata połowy serca jest jak strata połowy świata… Ból w sercu jest
ciężarem prawie nie do uniesienia… Łzy są tak gorzkie…Dzień jest tak
długi… Noc bezsenna…Tęsknota tak WIELKA.:*:*..!..Smutno..:"(
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
...czas nie leczy ran,czas przyzwyczaja nas do bólu....ale ile jeszcze możemy
Rafale.
Środowe cieplutkie światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Tak mało jest szczęścia na ziemi, że trzeba zbierać wspomnienia, by w
chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili pragnienia....
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot
-:¦:-_-:¦:-
Jest Chmura,
Jest Mgła,
Jest Życie
I Gorzka Ł Z A . . .
-:¦:-_-:¦:-
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
....Niewinna maleńka łza perliście po twarzy się toczy, płomienny uśmiech
zgasł jak świeca na wietrze. Bezsilność, smutek i płacz, zostało tak
niewiele...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
dobranoc Rafałku kochany....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wieczne życie, wieczną radość, wieczne szczęście daj Im dobry Boże - nie
pytaj dlaczego - Oni byli warci tego...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.