Ulecieć w błękit chcę, w biel daj pofrunąć mi, odnależć Serce me, w
śnie wiecznym niech się śni....
Zgłoś SPAM
Monika i Mariusz Rabek
(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Kiedy zmrok zapada i gwiazdy świecą...Wszystkie moje myśli do nieba
lecą...Zamykam oczy,uciekam w nieznane...Tam gdzie moje dziecko
ukochane...(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama śp. Łukasza Młot
JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI NIECH ZAWSZE PŁONIE ((*
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Brak mi słów. Niewiele są warte. Jest tylko pustka i ogromna tęsknota....
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dla Ciebie ,Rafałku kochany....
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ Tak trudno uwierzyć, że Was nie ma.ღ✿ღ Minęło tyle czasu ,a
ból i tęsknota nie ustają.ღ✿ღ Tak trudno się z tym pogodzić.ღ✿ღ
Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
♥♥♥...Ci,co odeszli,wciąż żyją w nas w naszych sercach i
wspomnieniach.Zostaną tam przez cały czas naszego ludzkiego
istnienia...♥♥♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pod powiekami zamknięty świat - tu skarby najdroższe kładziemy, promienie
świetlnych do nieba lat i wspomnień paciorki blade, i drogocenne ukrywamy
sny...o Was Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Z cichą modlitwą ze wspomnieniem zapalam światełko pamięci(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Jesteś najjaśniejszą gwiazdą na niebie [*]
Zgłoś SPAM
mama śp. Łukasza Młot
Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha, smutne są oczy, gdy nie widzą
słońca, smutne jest serce, gdy tęskni bez końca...gdzieś w oddali Nasz
Skarb, Nasza Miłość, Nasze Słońce.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.