KuPamięci.pl

RAFAŁ PAŚKUCKI


* 06.03.1990

 

+ 05.11.2012

Miejsce pochówku: ZARZECZ ŁUKOWSKI

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (106)
Licznik odwiedzin strony
284464
Zapalone ponad rok temu
rodzice Anetki Jucha
ღ♥ღ♥ღ♥ Wierzymy przecież,że jesteście w innym,lepszym świecie.że jesteście szczęśliwi.Więc wspominamy Was ღ♥ღ♥ღ♥ Modlimy sięღ♥ღ♥ღ♥ Zapalamy światełkaღ♥ღ♥ღ♥ Czekamy na spotkanieღ♥ღ♥ღ♥
Zgłoś SPAM
mama
Niedzielna modlitwa i jaśniutkie świateł dla Ciebie Kochany Synku (**)(**)
Zgłoś SPAM
mama śp. Łukasza Młot
MODLITWA I ŚWIATEŁKO NIECH CIĘ PAN BÓG SWOJĄ MIŁOŚCIĄ OTOCZY NA WIEKI... [♥][♥][♥][♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Niedziela smutna, pochmurna i deszczowa, zupełnie , jak nasze życie bez Was.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie zapomnimy Was nigdy, chociaż wieki miną, Jesteście w naszej pamięci zaciszną doliną, do której powracamy, gdy jesteśmy w rozterce, by chmurką radości otulić nasze serca...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Czas wszystko zabiera, bo zabrać jest w stanie, lecz nigdy nie zabierze tego, co w sercu zostanie.Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie I wciąż trwać będzie, a tym jest MIŁOŚĆ TĘSKNOTA WSPOMNIENIE
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem, cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ... ;,( ! Przytulamy Was do serduszek :*:*!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą Są rany, które się nigdy nie zabliźnią. Są ślady łez, które nigdy nie wyschną[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Dobry człowiek jest jak małe światełko. Wędruje poprzez mroki naszego świata i na swojej drodze zapala zgaszone gwiazdy.To Wy Aniołki (*)
Zgłoś SPAM
mama śp. Łukasza Młot
JEST TAKIE MIEJSCE , KTÓREGO NIE ZBURZY ŻADNA ZAMIEĆ... TAKIE MIEJSCE SZCZEGÓLNE TO... MIŁOŚĆ , WSPOMNIENIE , PAMIĘĆ..
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Prosimy w sercach trwajcie, przy nas bądżcie...na zawsze Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Magdy
To nawet nie są marzenia, to realna rzeczywistość, to nasza w i a r a, że kiedyś, kiedy przyjdzie ta data... spotkamy się... Rafale
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Byłeś radością promieniem słońca byłeś miłością dotykiem serca. Jesteś milczeniem ,ciszą o zmroku jesteś wspomnieniem i perłą w oku.Światełko dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
Mama Michałka Gałki
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
SWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI.... RAFAŁKU..((*))♥
Zgłoś SPAM
mama
Choć nam smutno nadziei nie tracimy,że rozłąka przeminie jak sen,znów pod rękę pójdziemy na spacer,musi przyjść....i nadejdzie ten dzień!!!! Modlitwę i światełko dla Ciebie Synku (**) (**)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć.:"( ♥ Aniołeczki kochane ♥ !
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Bez Was nasze życie pękło na drobne kawałki,to ból myśli,mrok duszy i cierpienie…zapadła cisza z zgiełku świata...(*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1308   1309   1310   ...   1494   1495    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
RENATA KOT
09.11.2012