Bez Was teraz nic nie cieszy, jest bo jest, życie toczy się dalej, tak
nieubłaganie leci czas a zarazem jakby stanął w miejscu (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
wtorkowe światełko,Rafałku kochany....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•Światełko i modlitwę
zostawiamy•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak
ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć..:*:* ♥ Aniołeczki ♥!
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Dzień Dobry Rafale. Ptaszki tak ładnie rano śpiewały, szkoda, że tego nie
słyszysz...
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Poranne, deszczem zapłakane światełko mojej pamięci o Tobie Rafale
Zgłoś SPAM
mama
MODLITWA I ŚWIATEŁKO MOJEJ MIŁOŚCI SYNKU [**]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
A przecież chcieliście żyć Kochani...jak ten motyl kolorowy, którego
skrzydła zbyt szybko przemijają....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Krzyk serca,dławiące łzy,szmer wśród Aniołów i pytający wzrok
przechodniów - wiedzą?..Nie..Tylko Bóg wie jak bardzo
tęsknimy.:*:*!..Aniołeczki..!
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Rafale.......światełko na dobranoc.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
.♥.♥.W momencie śmierci bliskiego uderza człowieka świadomość niczym
nie dającej się zapełnić pustki.Józef.S.Tischner.
♥...♥...♥ Z cichą modlitwą zapalam światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
mama śp. Łukasza Młot
Tyle dni minęło, tyle marzeń
tylu ludzi przeszło tyle zdarzeń
tyle marzeń sennych się nie spełniło
tyle dobrych gwiazd ubyło”
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Dzień za dniem się dłuży,spokój naszych dusz burzy,tęsknota wszędzie
dopada,a serce z sił opada...jedna myśl nas pociesza-że się spotkamy i
szczęście sobie damy...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko z modlitwa dla Ciebie RAFAŁKU... ♥…;Jak trudno żyć, gdy serce
dziecka przestało bić;
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[★][★][★] Wszyscy Ci których dotknie Miłość,stają się
nieśmiertelni,żyją w sercach tych,którzy tą miłością ich
obdarzyli...Światełko i modlitwę zostawiamy [★][★][★].
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Posłuchaj proszę mnie chcę Ci powiedzieć... że Zapomnieć Ciebie to jak
przestać żyć. Zapomnieć Ciebie znaczy nie mieć nic.Zawsze w mojej pamięci
i modlitwie.[[*]]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.