Odszedłeś od nas tak nagle pozostawiając smutek i wielki żal, a chcieliśmy
jeszcze tak wiele dokonać. W sercach naszych trwać będziesz na zawsze.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ڰۣڿ♥ڰۣڿڰۣڿ•♥˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ Światełko i modlitwę
zostawiamy♥ڰۣڿ•♥˜”*°ڰۣڿ♥ڰۣڿ•˜”*°•ڰۣڿ♥ڰ
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie
odejdą"..aniołeczki wy żyjecie w Nas ..!:"
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
♥(*)...I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo
w sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden wiatr..♥(*)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA CIEBIE RAFAŁKU NIECH ZAWSZE SIĘ TLI.
Zgłoś SPAM
Lusia
Po Waszej Stracie,tęsknoty nie ma końca...cieplutkie płomyczki...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wieczorne światełko pamięci wraz z modlitwą zostawiamy.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
BĄDŻ Z NAMI ZAWSZE.BĄDŻ JAK PROMYK SŁOŃCA.BĄDŻ JAK NADZIEJA.BĄDŻ JAK
SIŁA,BĄDŻ BLISKO,BĄDŻ...Z PAMIĘCIĄ ZAPALAM ŚWIATEŁKO DLA
CIEBIE(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czas biegnie, bo los tak chce, żal i smutek dręczą nas...gdziekolwiek
jesteśmy, cokolwiek robimy zawsze pamiętamy i myślimy o Was Kochani.❤.
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot kupamięci.pl
Jak to jest możliwe,
że nasz świat
zastygł
wśród Waszych fotografii ?..Rafałku ...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Światełko i modlitwę zostawiamy ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Odpoczywajcie w spokoju ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ...aniołeczki wy żyjecie w nas ...:*:*!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
...Niewinna maleńka łza perliście po twarzy się toczy, płomienny uśmiech
zgasł jak świeca na wietrze. Bezsilność, smutek i płacz, zostało tak
niewiele...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[♥][♥][♥]Jak wiele krzyku może kryć milczenie[♥][♥][♥]Milczenie
zranionych serc [♥][♥][♥ W milczeniu,otulamy się wspomnieniami o
Tobie[♥][♥][♥]Śpij[♥][♥][♥] Zostawiamy światełko i
modlitwę[♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Kolejna smutna niedziela Rafale bez Ciebie. Pamiętamy każdego dnia .
Pozdrawiamy Asia , Waldek i Julia.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.