¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ .W naszych
myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach.Światełko i
modlitwę zostawiamy¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•
.¸♥.♥.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Bo to co miało sens odeszło razem z Tobą.Nasz świat okrył się
żałobą.Dla nas nie ma już słońca,radości.Smutek,tęsknota,żal w naszych
sercach gości.Światełko połączone z modlitwą dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności, jest jedno światełko, światełko
naszej miłości...Serduszka Nasze Ukochane...
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Czas wiele śladów zaciera, czas bywa bez litości, czas daje i zabiera. Lecz
nie zabierze miłości. Coś Ci uleci z pamięci, na coś Ci sił już nie
staje, na coś po prostu brak chęci,lecz miłość pozostaje
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot kupamięci.pl
Promyczek dla Ciebie i moja pamięć w modlitwie o pokój Twej Duszyczki...
Twoich bliskich ciepło tulę do serca...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Poranne światełko,Rafałku......
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To co dał nam świat ,niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł ,niosąc
w zamian tęsknotę i łzy... ♥...aniołeczki kochane nasza Pamięć ...!
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle
bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób…
Spoczywajcie w spokoju ((*))((*))((*))
Zgłoś SPAM
ciocia Monika i wujek Wojtek
Zgłoś SPAM
Siostra
Zgłoś SPAM
rodzice Karolinki-dziadkowie Jędrusia
dobranoc Rafałku....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdziekolwiek idziemy myślimy o Was, gdziekolwiek jesteśmy myślimy o Was,
gdziekolwiek jesteśmy widzimy Was...lecz tam gdzie jesteśmy nie ma Was
Kochani.❤.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
`•.¸(¯`’•.¸` () ¸.•’´¯)¸.•´
(¯`.•.¸ (¯` █ ´¯)¸.•.´¯)
¯¨˜“ª¤ª“˜¨¨¨¨¨¨˜“ª¤ª“˜¨¨¯
MOJA MODLITWA I PAMIĘĆ
*** POKÓJ TWOJEJ DUSZY ***
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Łzy pamięci cicho płyną po policzkach
Serce płacze znów tęsknotą co wciąż boli
Cicha rozpacz pomieszana z ich obrazem
Znów się budzi - niezależna od mej woli.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
RAFAŁKU...♥…
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tysiące światełek do nieba,bo tylko tego Ci potrzeba.Śpij spokojnie,myślami
i sercem jesteśmy przy Tobie Rafałku
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.