Mineło szczęście..nie przesło cierpienie - pozostało tylko
wspomnienie.......RAFAŁKU...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
.❤.Marzenia o Was malują obrazy pędzelkiem tęsknoty codziennie po tysiąc
razy.❤.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Z Tobą odeszły wszystkie marzenia i wszystkie plany się skończyły.Zostały
tylko piękne wspomnienia,tęsknota i ból co odbiera do życia siły.Z cichą
modlitwą zapalam światełko dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
mama ....Łukaszka .Młot..
Światełko pamięci niech płonie dla Ciebie aniołku .......Wszystkim bardzo
dziękuję za światełka urodzinowe dla Łukaszka ..Pozdrawiam (*)mama Ania ...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Ślady na piasku znikają, ślady w sercu pozostają na zawsze.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ ŚWIATEŁKO I
MODLITWA DLA CIEBIE ANIOŁKU ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota niczym ból lecz straszniejsza od niego, zadaje cierpienie, gdyż nie
pozwala sercu poczuć bliskości ukochanego serca....
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
❤*•*❤*•*❤*Życie nie daje nam tego co chcemy,tylko to co ma dla nas
los.Serca nasze zranione tęsknotę przepełnione.Rafałku byłeś
jedyny,wyjątkowy dla rodziców.Tak wiele nam odebrano ❤*•*❤*•*❤
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ktoś o Was ciągle marzy i smutek ma na twarzy, ktoś na spotkanie czeka i
tęskni gdzieś z daleka....w oczach ma łzy i ciągle tęskni, tęskni,
tęskni...
Zgłoś SPAM
mama
Oczy lśnią,ręce drżą,łza za łzą...życie tak krótkie a takie
mokre...Mokre od łez smutku...żalu...tęsknoty...Modlitwa i światełko dla
Ciebie Synku...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥✿♥...Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba zbierać
wspomnienia,by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili
pragnienia....♥✿♥ Światełko i modlitwę zostawiamy ♥✿♥
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
To co mamy w rękach
- jest chwilowe…
to co mamy w sercu
- zostaje na zawsze….(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem,
cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie
odejdą"..aniołeczki wy żyjecie w Nas ..!:"
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
....bo to co miało sens odeszło razem z Tobą... i zgasło słońce kiedy
jeszcze był dzień..... światełko z modlitwa dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Jak to jest możliwe, że tak wielka tęsknota mieści się w naszych sercach?
Jak to jest możliwe, że łzy smutku płyną nieustannie? Jak to jest możliwe,
że nasz świat zastygł wśród waszych fotografii?
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko i modlitwę na dzisiejszy deszczowy dzień zostawiamy.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.