Swiatełko z modlitwa na Niedzielę Palmową.....RAFAŁKU....((†))
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
◕ڿڰۣ◕ڿڰۣ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ◕ڿڰۣ◕ڿڰۣ Światełko w Niedzielę
Palmową.
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Niedzielne światełko,Rafałku kochany....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
...tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg wypisał Twój znak,tam gdzie gwiazdy
lśnią Nasz Bóg zbudował Ci dom,tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg
zapragnął Cię mieć... Światełko i modlitwę zostawiamy...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy. Światełko i modlitwę na niedzielę zostawiamy.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(♥)Z całego serca dziękujemy(♥)za pamięć wirtualną i ogromne wsparcie w
dniu 28 urodzin naszej Ukochanej Córeczki(♥)Światełko i modlitwę
zostawiamy(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
mama
Dobranoc Synku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po jego
przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść. — Maria
Kalergis. Niestety taki ból przeżyli Twoi bliscy .
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Nie ma już słów,zapadły w przepaść.Nie ma już słońca wyblakło na
niebie,nie ma już Ciebie.Reszta nie ma znaczenia(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama .Łukaszka Młot
Przeminęło szczęście,
jak baśń daleka.
Oszukały sny i oszukało życie...
[*] [*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Żle nam bez Was, my tu, Wy tam Jesteście...patrzymy na odbicie w lustrze,
odmykamy pamięci wrota, jak wygląda nasze życie...to wielka tęsknota...
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko
milczenie,pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc [*][*]
Zgłoś SPAM
Mirela Szymańska córka Bronisławy Bajena, ciocia Krystiana Rybakowskiego
[*]Światełko i modlitwa [*]
Zgłoś SPAM
mama
Jesteś w moim sercu tak głęboko jak nigdy dotąd i pozostaniesz . Tam jest
Twoje miejsce Synku....Modlitwę i światełko pozostawiam...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak
ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć..:*:* ♥ Aniołeczki ♥!
..Światełka do niedzieli..:*:*
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.