To płacze serce,tak cichutko łka. W Matczynym oku zastygła łza. To płacze
serce nad losem swym. Odeszło szczęści e, a Ty wraz z nim...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie......Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Kiedy zamiera wokół nas w ciszę zaklęty świt ... I ten sam ... obcy czas,
puste dni ...Gdy Ci zabiera kogoś czas rozpaczą sięgasz gwiazd[*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pustka, bo Was obok nie ma, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko
żyć...i tylko marzymy o tym, by mieć Was blisko Aniołki...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
✿° ◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕ °✿ Serce tak tęskni, a dusza woła Twego
powrotu, tak mocno pragnie - lecz taki świat ten, że nic nie zdoła
przywrócić życia gwieździe, co spadnie. ✿° ◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕
°✿
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Bez Was słońce dla nas umarło, nie czujemy radości kwiatów, wciąż
wypatrujemy Was w Nieba błękicie, szukamy w kwileniu ptaków...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie
odejdą"..aniołeczki wy żyjecie w Nas ..!:"
Zgłoś SPAM
mama
Ty w ogrodach niebiańskich teraz jesteś,ja na ziemi wśród szarości moich
dni. Spraw, by uśmiech zapanował na mej twarzy,spraw by nigdy nie płynęły
gorzkie łzy.Światełko połączone z modlitwą Synku....
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Pamiętamy Rafale.
Z całego serca pozdrawiamy Twoich bliskich na cały nadchodzący Wielki
Tydzień.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
..Niewinna maleńka łza perliście po twarzy się toczy, płomienny uśmiech
zgasł jak świeca na wietrze. Bezsilność, smutek i płacz, zostało tak
niewiele.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg
zawsze Cię za rękę trzyma (°)(♥)(°) Aniołku (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
W sercu zawsze jesteś.Jesteś jak wiatr.Jesteś jak dzień z nocą
połączony.Tylko nasz los jest bardzo smutny.Mamy marzenia w sercu,że kiedyś
Was spotkamy i z tą nadzieją z tym bólem na ten czas czekamy
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
♥
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Brak słów, by opisać ból. Brak sił, by go wykrzyczeć. Pozostaje
wspomnienie... [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
❤*•*❤*•*❤*Kiedyś przyjdzie taki dzień,że się spotkamy.Będzie on
łatwiejszy dla nas,bo po drugiej stronie będziesz stał Ty,i już zawsze
będziemy razem ❤*•*❤*•*❤
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
¨˜“ª¤.★¨˜“ª¤.☆¨˜“ª¤.★¨˜“ª¤ "Wiem, że
przyjdzie taki czas, gdy zawołasz mnie i znów będę
już tylko tam gdzie TY"
¨˜“ª¤.★¨˜“ª¤.☆¨˜“ª¤.★¨˜“ª¤
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA DO NIEBA
DLA CIEBIE
Z CAŁEGO SERCA POZDRAWIAM TWOICH NAJBLIŻSZYCH
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Moje szczęście odeszło....widziałam jak znika we mgle...już Go nie
zobaczę, zostawiło mnie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.