Czasem cicho ktoś odchodzi i świat ciemny nam się zdaje. Czasem cicho ktoś
odchodzi,lecz naprawdę -tu zostaje. W naszych myślach,sercach,w naszych
najskrytszych marzeniach.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) WIARA - POZWOLI TRWAĆ (°)(♥)(°) NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ (°)(♥)(°) MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE (°)(♥)(°)
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Kwiaty na południu Francji rosna j u ż inaczej, bo na ich płatkach sen
niewinny, wiatr daleki, biały puch .... kochany Rafale, piękne światełka
zapala Twoja Mamusia
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala
zapomnieć...♥...Jak tu żyć bez Was...♥ Aniołeczki Lampeczki na tydzień
dla was(wyjazd) oraz Święta ... W naszych serduszkach na Zawsze WY♥
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Tylko w Bogu jest nadzieja Że my wszyscy tam pójdziemy Spotkamy bliskich i
odpoczniemy... Światełko dla Ciebie ,śpij spokojnie aniele ....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Życie Twoich wiernych o Panie zmienia się ale się nie kończy...a na ziemi
zniczem niezgasłym się pali żal i pamięć tych co zostali....
Zgłoś SPAM
Siostra
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Światełko na dobranoc Rafale.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Chciałabym choć na chwilę zapominieć,ale nie mogę,wciąż uśmiechasz się
do mnie,ciągle wchodzisz mi w drogę,tak często Cię widzę,choć nie
spotykam,tak często mam Cię na końcu języka
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle
bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób…
Spoczywajcie w spokoju ((*))((*))((*))
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota za Wami nigdy nie minie, żadne ze wspomnień nie zginie...dlaczego to
co piękne szybko przemija? Kochani pamiętamy...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
JEST WIATR ,CO W OCZY WIEJE.
JEST DESZCZ ,CO ZMYWA ŁZY.
JEST SŁOŃCE ,KTÓRE GRZEJE .
JEST BÓL, TĘSKNOTA I ŁZY...ZA WAMI.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Stoję przy płonącym zniczu jak przy Tobie.Skrawek
muru,tablica,kwiaty,ogień...znam Twój uśmiech.głos spojrzenie..Taka
tęsknota,żal,taka pustka. Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Daj nam wiarę , że to ma sens i przekonaj , że tak ma być , że odeszli po
to by żyć, ale żyć już wiecznie, lecz w innym świecie ♥ aniołeczki ♥
Kochamy ..!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.