Dla Ciebie,Rafałku kochany,smutne światełko w smutny Wielki Piątek....
Zgłoś SPAM
mama
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę
zostawiamღ✿ღ___na Wielki Piątek Syneczku.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba zbierać wspomnienia,by w
chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili pragnienia....
Światełko Pamięci zostawiam dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie miej do Niego żalu
że podarował ci krzyż...
Sobie też nie zostawił nic więcej
możesz oprzeć się na nim
by skoczyć wzwyż ...
ks.Wacław Buryła
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W naszych sercach na zawsze będzie Wasz obraz...nasza miłość niech Was otula
każdego dnia...Bądżcie z nami Kochani....
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Wielkopiątkowe światełko naszej pamięci Rafale na kolejne smutne święta
bez Was.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko z modlitwa na Wielki Piątek... RAFAŁKU...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwę zostawiamy w Wielki Piątek dla Was Aniołki
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Ja zaś pokładam ufność w Tobie, Panie, i mówię: „Ty jesteś moim
Bogiem”.
W Twoim ręku są moje losy(...)"
Światełko w Wielki Piątek [*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Małe, ciche chwile szczęścia...żyją w nas i są z nami...pielęgnujemy je
jak diamenty...wspomnienia o Was Aniołki bo tylko one nam zostały....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko w Wielki Czwartek dla Ciebie.. ((†))..
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Światełko na dobranoc w Wielki Czwartek.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Kiedy zmrok zapada i gwiazdy świecą ...Wszystkie moje myśli do Nieba
lecą...Zamykam oczy,uciekam w nieznane....Tam gdzie moje dziecko
ukochane...Światełko dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
w pustym pokoju pali
się lampka
Wspomnień ogarek wiążący
czas ....
Jeszcze niedawno był tu
ktoś jeszcze .....
Lecz teraz ....
pustka ......
Czyjś płomyk
zgasł .....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko na Wielki Czwartek(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę
zostawiamyღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę
zostawiamyღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
mama
Tam na dnie Tam jest Twoje miejsce Którego nikt nie znajdzie Tam w sercach
bliskich na zawsze będzie Twój pokój Twój ślad bliskich wielka miłość
która Cię otula każdego dnia Syneczku...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.